Sokol Měnín – Sokol Karviná 8:52 (3:26)

Domácí soubor si připsal další debakl, přičemž hned od úvodních minut bylo jasné, že Karviná má nad soupeřem navrch. Tudíž se řešila pouze otázka skóre.

Měnín působil neuvěřitelně svázaným dojmem a dovolil hostům předvést drtivou útočnou sílu. Hostující tým nastoupil s odhodláním co nejdříve rozhodnout a to se mu podařilo. Spoléhal přitom na dirigentskou taktovku Klosové, Hudečkové a Kovářové, které se staraly o nárůst skóre a s přehledem střílely jednu branku za druhou.

Kromě toho také přesně rozdělovaly míče svým spoluhráčkám. Měnínu uškodily hlavně technické chyby. Karvinský přechod do útoku byl bleskový.

Přes měnínské hráčky se během zápasu přehnala zničující branková smršť a karvinský trenér Stanislav Feber do hry postupně nasazoval hráčky z lavičky. „Zahrály si všechny, v obraně to klapalo, gólmanky Kráslová a Frydrichová chytaly famózně a útok se prosazoval střelecky,“ dodal trenér Feber.

Karviná: Frydrichová, Kráslová – Hudečková, Klosová, Hrdinová, Remetančíková, Baronová, Feberová, Poláchová, Strachová, Nolčová, Šlachtová. Trenér: Stanislav Feber.

Václav Pastor