Juniorka bez posil z áčka zcela jasně zdolala ještě v uplynulé sezóně extraligový Dvůr Králové, který nadále vede bývalý karvinský hráč Karel Hracha.
Starší i mladší dorost zvítězil nad Frýdkem-Místkem rozdílem třídy.

I. liga mužů: Baník OKD Karviná – HK Dvůr Králové n. L. 34 :25 (18:10)

Hosté přijeli jen s jedenácti hráči. Navíc se jim brzy zranil jejich nejlepší hráč Karel Hracha mladší. Baníkovci zahájili dobře, vedli po čtvrthodině hry 10:3 a v dalším průběhu už jen zvyšovali svůj náskok. K nejlepším střelcům patřil Marek Monczka a Jan a Petr Dudkovi (nejsou sourozenci).

Karviná jun.: Lefan, Adamík – J. Dudek 6, Krahulec 4, Jan Užek, Pecka 1, Pindej 2, Koubek 1, Vala 1, Balwas 3, A. Csöllei, Rečičár 1, Monczka 9/2, P. Dudek 6. Trenér: Jaroslav Hudeček.

I. liga starších dorostenců: Baník OKD Karviná – SKP Frýdek-Místek 39:29 (20:14)

Domácí vkročili do střetnutí správnou nohou. Ve 12. minutě vedli 8:2. Také vstup do druhého poločasu se jim vydařil. Během osmi minut zaznamenali osm branek, hosté naproti tomu jen tři. Regionální rival Karviné už ve zbytku zápasu tahal za kratší konec provazu. Střelecky se zaskvěli domácí Mlotek a Užek, kteří dohromady zaznamenali 19 branek.

Karviná: Pala, Matuszczyk – Jiří Užek 2, Niebroj 5, Krahulec 6, J. Csöllei 1, Mlotek 10/2, Dohnal, Bulant, Jan Užek 9, Kaluža, Michalisko 2, Lefan 1, Vengřín 3. Trenér: Ludvík Mrkva.

I. liga mladších dorostenců: Baník OKD Karviná – SKP Frýdek-Místek 32:16 (11:7)

Svěřenci trenéra Petra Laclavika nezačali utkání dobře. Ve 14. minutě prohrávali 1:5. Ovšem za osm minut vyrovnali na 6:6 a byli na koni. Ve druhé části střetnutí hosté odpadli fyzicky. Baník ve 44. minutě vsítil šest branek za sebou, což rozhodlo o jeho vítězství. Střelecky se dařilo zejména Martinu Carbolovi.

Karviná: Bartoň, Suchý – L. Vančo 3, Moj 2, Mlotek 4, Tichý 2, Lukách, Gasior 4, Paululík 1, Navrátil, Carbol 8, Marhous 3, Jiří Užek 2/2, Borys 3. Trenér: Petr Laclavik.