Druholigové házenkářky dobyly Bohunice

Karviná -V předposledním podzimním zápase II. ligy žen si házenkářky Karviné zajely pro cennou výhru do Brna.

12.11.2010

Házenkářky Sokola si přivezly body z Bohunic.Foto: Ivo Dudek

Tatran Bohunice – Sokol Karviná 24:28 (10:11)

S domácími bojovnicemi sehrály Karviňanky vyrovnanou partii. Ve druhé půli měly mírně navrch a zaslouženě tak zvítězily.

Bohunické hráčky produkovaly v první půli solidní házenou se zaměřením na disciplinovanou obranu. Problém neměly ani se zakončením. Sokolky se jim v útočném snažení vyrovnaly a také bránily svědomitě.

Po přestávce navíc přidaly na agresivitě a to bohunické hráčky zaskočilo. Chvílemi jen přihlížely karvinským gólovým akcím.

„Díky tomu jsme si vytvořili malý náskok, který nám měl dodat klid do závěrečných minut,“ prohlásil trenér družstva Stanislav Feber.

To se částečně dařilo. I díky výtečné obraně v čele s oběma gólmankami Fridrichovou a Klodovou. Tatran v závěru mocně dotahoval, ale náskok Sokola byl již dostatečný.

„Jako papíroví favorité jsme to neměli jednoduché. Bylo třeba zvítězit a udržet kontakt s týmy z čela tabulky,“ dodal spokojený trenér Feber.

Karviná: Fridrichová, Klodová – Hudečková, Niemiecová, Klosová, Schovancová, Remetančíková, Baronová, Feberová, Kovářová, Polachová, Hrdinová. Trenér: Stanislav Feber.

Václav Pastor

Autor: Redakce

12.11.2010

Ondřej Bláha má v Havířově jen vítěznou bilanci.

Příchod Bláhy? Trefa do černého

Vítání občánků v obřadní síni na Zámku v Havířově, neděle 22. října 2017.
13

OBRAZEM: Vítání občánků se opět těšilo velkému zájmu

Bohumín se dál veze na úspěšné vlně

Páté vítězství z šesti posledních zápasů vybojovali fotbalisté Bohumína v duelu 12. kola divize. Domácí naměrovali ke třem bodům za výhru 2:1 proti Šternberku góly Jakub Ptáček se střídajícím Martinem Opicem, na což až v úplném závěru odpověděl hostující Smrček.

Andrea Babišová z Bohumína: Největší radost z podoby jmen měl šéf marketingu ANO

/ROZHOVOR/ Kandidovala za hnutí ANO na osmém místě. Stala se nejúspěšnější kandidátkou své strany v okrese.

SPD: Za úspěch v regionu vděčíme i zkušenostem s islamizací Havířova

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ Moravskoslezský kraj byl s 13,87 procenty všech hlasů pro SPD nejúspěšnějším volebním regionem v ČR.

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.