I. liga mladších dorostenek: Sokol Velké Meziříčí – Sokol Karviná 28:26 (13:13)

Karvinské dorostenky odehrály poslední podzimní kolo nejvyšší soutěže. Podobně jako ženy přišly o dva body ve druhé části. Počtvrté prohrály rozdílem pouhých dvou branek, což svědčí o nedostatečné vůli dotáhnout slibně se vyvíjející či vyrovnaný zápas do vítězného konce.


Přitom svěřenkyně trenéra Radka Kroulíka zahájily velmi pozorně v obraně a nepouštěly domácí do nějakého náskoku. Samy tvrdě zaútočily, jenže jejich nedůraz před vlastním brankovištěm dostal Velké Meziříčí zpátky do hry. Vyrovnaná bitva neměla do poločasu vítěze.


Ve druhé části praktikovaly domácí házenkářky velmi nepříjemnou těsnou obranu, díky které se ujaly tříbrankového vedení. Mladé karvinské hráčky se nevzdávaly, sympaticky bojovaly a srovnaly na 22:22. To ale bylo maximum. „Vázlo nám proměňování šancí. Holkám nemohu kromě toho nic vytknout, rvaly se statečně až do konce,“ poznamenal kouč Sokola Radek Kroulík.


Karviná: Provázková, Nolčová – Synková, Adamusová, Kroulíková, Kaňová, Teichertová, Wilczková, Wowrová, Krumplovičová, Koudelková, Šulcová. Trenéři: Radek Kroulík a Pavel Wilczek.

Václav Pastor