Bomby k tyči Vamberk – Premium Stonava 1:2 (1:1)

Do první šance utkání se po hrubé chybě hostí dostal nejlepší střelec soutěže Mráz, ale nevyzrál na brankáře Hekeru, který se poprvé po svém zranění postavil do branky Premia.

V 6. minutě unikl po levém křídle stonavský Cieslar a křížnou střelou k tyči dostal svůj tým do vedení. V 8. minutě předvedli hosté krásnou kombinační akci, ale zakončující Neuman trefil pouze tyč.

O minutu později se prosadili domácí. Nejprve brankář Hekera vyrazil nebezpečnou střelu Součka na roh, ale po jeho rozehrání se přesnou dělovkou pod břevno trefil Chochola – 1:1.

Hra se pak až do konce poločasu odehrávala především ve středu hřiště a žádné družstvo si nevypracovalo vážnější brankovou příležitost.

Premium podruhé udeřilo krátce po přestávce, když krásnou akci na jeden dotek přesně zakončil Manďák. Stonava opět vedla. O dvě minuty později mohl vedení hostí pojistit Hnilo, ale jeho prudká rána jen těsně minula branku.

Stonava se s přibývajícím časem soustředila především na obranu těsného náskoku a nakonec se jí to chytrou hrou i přes závěrečný nápor Vamberka podařilo.

Branky: 9. Chochola – 6. Cieslar, 23. Manďák.

Stonava: Hekera – Hnilo, Cieslar, Lalák, Manďák – Neuman, Voldán, Bury.

Goll Běloves – Premium Stonava 7:7 (2:3)

Bezbrankový stav druhého duelu vydržel jen necelé dvě minuty. Dvořáčkovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů Premia do protipohybu brankáře Jurase a domácí se ujali vedení 1:0.

Hostům se podařilo vyrovnat rovněž vlastní brankou. Již o dvě minuty později si Běloveští srazili do své branky centr Voldána.

Premium bylo aktivnější, ale do vedení se v 11. minutě opět dostali domácí, když se z brejku prosadil Vacho. Premiu se ale ještě do přestávky podařilo skóre otočit, když se dvakrát trefil Manďák, jemuž víkend střelecky vyšel.

Když ve dvacáté sekundě druhého poločasu po nádherné akci zvýšil Lalák vedení Premia na 4:2, zdálo se, že hosté si v pohodě dokráčí pro vítězství.

Jenže žádný soupeř se neporazí sám. Domácí během jediné minuty potrestali bezstarostnost hostů dvěma góly Dvořáčka a Pejchala a skóre dorovnali na 4:4.

Premium pak opět zapnulo na vyšší rychlostní stupeň a ve 26. minutě našel Hnilo před brankou osamoceného Buryho, který opět strhnul vedení na stonavskou stranu.

Když v 35. minutě zvyšoval po Cieslarově průniku Voldán na 6:4 pro Premium, opět to s domácími nadějemi nevypadalo moc růžově.

Jenže za minutu bylo opět vyrovnáno, když se dvakrát prosadil Valtera! A to zdaleka nebylo vše. Ve 38. minutě znovu dostal hosty do vedení Manďák, ale Premium ani tentokrát své vedení nedokázalo udržet a minutu poté uzavřel skóre divokého utkání vyrovnávající brankou Dvořáček.

Jiří Havlásek, vedoucí družstva SC Premium Stonava, turnaj hodnotil následovně: „Přivezli jsme čtyři body, což není špatné, ale to, co se nám stalo ve druhém utkání proti Bělovsi, to se nám stávat rozhodně nesmí. Dvakrát přijít během jediné minuty o dvoubrankový náskok je trestuhodné.“
Stonavě o víkendu scházela kompletní první čtyřka hráčů, šanci tak dostali mladí hráči a jejich chybějící zkušenosti byly znát. „Nelze se hnát bezhlavě do útoku, když tým vede. Bohužel se nám stalo již podruhé za sebou, že po takticky solidně odehraném prvním utkání přišel zkrat v utkání číslo dvě. Čeká nás v pilování taktické a obranné činnosti ještě hodně práce,“ upozornil Havlásek.

Branky: 2., 23. a 39. Dvořáček, 36. a 36. Valtera, 11. Vacho, 24. Pejchal – 16., 18. a 38. Manďák, 4. a 33. Voldán, 21. Lalák, 26. Bury.

Stonava: Juras – Hnilo, Cieslar, Lalák, Manďák – Neuman, Voldán, Bury.