ZFK Petrovice – FBK Rožnov p. R. 10:6

Do utkání s Rožnovem vstoupili domácí se dvěma kompletními lajnami a s cílem získat všechny tři body. Jenže v prvních deseti minutách existovalo na palubovce pouze jedno mužstvo, a to Rožnov. Hrál s přehledem a lehce si vypracoval třígólový náskok.

Domácí nechtěli nečinně přihlížet a začali také pořádně běhat po palubovce. Přišly šance a po nich i góly.

Ve druhé části se domácí dostali do vedení 5:3. Dařily se jim přesilovky a k nezastavení byla hlavně dvojice Schulhauser – Cihelka, která se postarala o sedm gólů z deseti.

Rožnov se po korigujících brankách vždy snažil přitlačit, avšak více jim nedovolil výtečně chytající Šuška. Domácí si nakonec vítězství pohlídali.

Petrovice: Šuška – M. Olšák, Lázók, Ochodek, Klement – D. Olšák, Mareš, Růžička – Schulhauser, Firda, Cihelka – Šamonil.

ZFK Petrovice – Vikings Kopřivnice 8:5

Kopřivnice vstupovala do zápasu v pozici tabulkově lepšího týmu, ale žádný kolotoč na domácí palubovce nespustila.

Zpočátku se oba mančafty přetahovaly o vedení, rozhodující částí hry byla až druhá třetina. To Petrovičtí utekli svému soupeři na rozdíl čtyř branek.

Tlak hostí na sebe nenechal dlouho čekat. Domácí ale obětavě bránili a v čele se spolehlivým Waleczkem mezi tyčemi dovolili Kopřivnickým pouze jednu snižující branku.

Po velmi cenné výhře zakončí ZFK kalendářní rok 2010 na osmém místě vyrovnané druholigové tabulky.

Petrovice: Waleczek – M. Olšák, Lázók, Ochodek, Franek – D. Olšák, Firda, Šamonil – Růžička, Schulhauser, Cihelka.