Přestože do dějiště zápasů odjelo jen torzo týmu, vedli si Petrovičtí velmi dobře a po zisku čtyř bodů uhájili vedoucí pozici v tabulce. Sestava hostů byla velice zvláštní. K dispozici měli osm hráčů do pole a tři gólmany. A soupeře z nejtěžších možných.

FBC Hradec nad Moravicí – ZFK Petrovice C 3:4

Proti Hradci nastoupili Petrovičtí s vědomím, že soupeř je už jednou porazil, a to přitom byly Petrovice kompletní. Ale nejen fotbal, nýbrž i florbal, nemá logiku. Zápas se sice po většinu času odehrával na půlce ZFK, herní převahu měli Hradečtí, ale na gólové šance to bylo vyrovnané.

Hosté totiž vyráželi ze své obrany k brejkům, které se dařilo proměňovat. V bráně se mohli spolehnout na výborného Bura a spousty střel sami dokázali zablokovat. Za ziskem tří bodů lze spatřovat hlavně neutuchající petrovickou bojovnost.

Odkvět Hrabová – ZFK Petrovice C 4:4

Proti Hrabové nastoupili Petrovičtí v až moc velké pohodě, kterou umocnil jejich vedoucí gól. Žádný div, že pak Hrabová otočila na 2:1. Hosté si mysleli, že soupeř už se zřejmě porazí sám. Dostat se zpět do tempa nebylo pro ZFK až tak jednoduché.

Byť Hrabovou herně přehrávali, nedovedli Petrovičtí svůj tlak využít brankově. Trápila je jako obvykle koncovka. Vlček neproměnil trestné střílení, poté ZFK nevyužil ani přesilovku 5 na 3. Aspoň na vyrovnání dosáhli až půl minuty před koncem.