Premium Stonava – Bomby k tyči Vamberk 4:2 (1:0)

Úvod utkání patřil spíše hostům. Pak ale přitlačili domácí a po hezky zahraném přímém kopu se ranou po zemi prosadil Dorozlo – 1:0.

Vstup do druhého poločasu vyšel Premiu. Hned v první minutě našel Stachel před brankou volného Hnila a ten zvýšil vedení Stonavy na 2:0. Hosté se ovšem nevzdali a po uvolnění Chochola na brankovišti snížili na 2:1.

Následující minuty se pak Vambrek snažil o vyrovnání a brankář Juras musel několikrát zasahovat. Nakonec jej zachránila tyč.

Stonavští pečetili své vítězství v závěru, kdy hosté vyrobili velkou chybu při střídání, čehož nejprve využil Voldán a poté přidal čtvrtou branku domácích Goj.

Bojovní hosté už jen korigovali. „Vamberk se rozhodně představil v příznivém světle. Hrál odvážně a vzdoroval, my se trochu trápili v kombinaci,“ hodnotil vedoucí mužstva Premia Jiří Havlásek.

Branky: 13. Dorozlo, 21. Hnilo, 37. Voldán, 38. Goj – 28. Chochola, 39. Mráz.

Stonava: Juras – Neuman, Dorozlo, Kilnar, Goj – Hnilo, Stachel, Voldán, Bury – Judita.

Premium Stonava – Goll Běloves 7:0 (3:0)

Druhé utkání už Stonavě vyšlo po všech stránkách. Gólman Juras chytal spolehlivě, oba týmy se snažily o útok, ale domácím jejich akce vycházely. Ve 14. minutě trefili Bělovští po přímém kopu Chmelíkem břevno, ještě v téže minutě se skóre měnilo na opačné straně, když se před brankou nadvakrát prosadil Goj.

Než se hosté vzpamatovali přidal druhou branku po krásné akci a přihrávce Hnila Bury a pak ještě třetí po rohu Dorozlo.

Hned v úvodu druhého poločasu zvýšil po hezké přihrávce Buryho Judita na 4:0. Ve 28. minutě mohl vstřelit čestný úspěch hostí jejich nejlepší hráč Chmelík, ale brankář Juras byl na místě. Když v 31. minutě zvýšil Kilnar střelou mezi nohama brankáře Čejchana na 5:0, bylo rozhodnuto a hosté už neměli síly ani na zkorigování výsledku. Poslední dva stonavské góly obstaral kanonýr Goj a zkompletoval hattrick.

Branky: 14., 37. a 40. Goj, 16. Bury, 18. Dorozlo, 22. Judita, 30. Kilnar.

Stonava: Juras – Neuman, Dorozlo, Kilnar, Goj – Hnilo, Judita, Voldán, Bury – Stachel.

Další výsledky: Sádek – Klatovy 5:2, Nový Bor – Prachatice 8:6, Polička – Praha 1:4, Zlín – Běloves 5:4, Jilemnice – Větřní 4:3, Jilemnice – Prachatice 4:2, Sádek – Praha 2:3, Zlín – Vamberk 1:4, Nový Bor – Větřní 1:12, Polička – Klatovy 3:0.