HBC Třinec – Warriors Havířov 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)

Domácí se ujali vedení už ve 3. minutě po střele Vazlíka – 1:0. Pak držel havířovské akcie nad vodou hlavně skvěle chytající brankář Adam Kuśmider. Ale ani on nezabránil favoritovi ve zvýšení náskoku na 2:0.

Ve druhé třetině už dokázali Třinečtí svou převahu vyjádřit i brankově. Domácí tlak korunovali čtyřmi góly, takže o vítězi nebylo pochyb. Největší šanci na vstřelení čestného úspěchu měl ve druhé části kapitán Warriors Josef Nudera. Ten z těžkého úhlu pouze orazítkoval horní tyčku Smidtovi branky.

Když v poslední třetině nevyužili hosté ani jednu ze dvou přesilovek, vyšli střelecky zcela naprázdno. Domácí naopak přidali další dvě branky, takže vyprovodili Warriors s debaklem 8:0

„Je vidět, že se hra týmu celkově zlepšuje, ale to, co nám odchází, je střelecká forma. Nevím, proč mají naši střelci rozladěnou mušku. Na tréninku se budeme muset na střelbu vyloženě zaměřit,“ řekl po zápase havířovský trenér Pavel Kalvoda.

Další zápas odehraje Havířov v neděli 13. března v Karviné s týmem HBC Olomouc 2010.

Branky a nahrávky: 3. Vazalík (Oslanec), 14. Musiol (Oslanec), 19. Oslanec (Řiman,Zwias), 20. Musiol (Sztefek), 20. Oslanec (Vazalík), 26. Sztefek (Kawulok), 32. Vazalík (Sztefek), 41. Sztefek (Hlawiczka, Musiol). Rozhodčí: Turoň, vyloučení: 3:1, bez využití, diváci: 5.

Havířov: Kuśmider (Hoder) – Valder, Demeter, Zuber, Máca – Motloch,Nudera, Lauber, Heinz, Martinek. Trenér: Pavel Kalvoda.