ZFK Petrovice – Slavia Havířov 14:6

V prvním vzájemném měření sil v Havířově Petrovice prohrály, ačkoliv nebyly horším týmem. Teď přišla řada na revanš.

Domácí začali poměrně dobře a v první třetině je dostal do vedení Firda. Petrovičtí i nadále soupeře mírně přehrávali a dařilo se jim střílet branky. První část skončila za stavu 4:0. Ovšem začátek druhé třetiny patřil Havířovu, který výsledek řádně zdramatizoval. Domácí v té chvíli tahali za kratší konec. Zvedli se až v přesilovce, po níž soupeři opět odskočili a následně se jim povedlo dát i gól v oslabení. Po druhé periodě vedli 7:4. Poslední dějství již bylo zcela v petrovické režii. Domácím znovu vydatně fungovala spolupráce dvojice Cihelka - Schulhauser.

Branky a nahrávky: Firda (Ochodek), Schulhauser (Firda), Schulhauser (Firda), Cihelka (Schulhauser), Cihelka, Růžička (Mareš), D. Olšák (Růžička), Růžička (Mareš), Schulhauser (Firda), Cihelka (Mareš), Schulhauser (Ochodek), Cihelka (Firda), Růžička (Firda), Cihelka (Klement).

ZFK Petrovice – Fbk Horní Suchá 7:5

Proti Suché, hrající na tři formace, vyrukovali domácí jako obvykle s deseti „statečnými“ v poli a chtěli potvrdit sobotní formu. I když udělali jen jednu vynucenou změnu v sestavě, na souhře to dlouho nebylo vidět. Zbytečnými a hloupými chybami pustili Sušany do vedení a ti jej drželi celé dvě třetiny.

Zatímco proti Slavii využili borci ZFK s přehledem tři přesilové hry, proti Suché ani jednu. A to dostali možnost početní výhody hned šestkrát, z toho dvakrát pět na tři. Také Sušané se už ale čím dál obtížněji prosazovali, takže domácí měli neustále šanci se zápasem něco udělat. To se jim také povedlo ve třetí části, kdy zařídila obrat osvědčená dvojice Schulhauser s Cihelkou.

Branky a nahrávky: Schulhauser, Svoreň (Růžička), Cihelka (Schulhauser), Schulhauser (Cihelka), Schulhauser (Cihelka), Svoreň (Cihelka), Schulhauser (Cihelka).