ZFK Petrovice B – SK Stonava 4:5 (2:2, 0:1, 2:2)

Do utkání s prvním týmem tabulky šli domácí s vědomím, že v prvním vzájemném duelu dokázali Stonavu obrat o body (remíza 6:6). Začali proto odvážně a vedli 2:0.

Pak ale začali kupit až příliš mnoho chyb v obraně i v rozehrávce, což Stonava, jejíž sestava byla prošpikována samými zkušenými borci, plně využila.
Za stavu 2:2 se vstupovalo do druhé části. Hra byla vyrovnaná a místy měli domácí i navrch, jenže skórovala pouze Stonava.

Rozuzlení přinesla až třetí třetina. V té Petrovice během minuty a půl dokázaly skóre obrátit na 4:3, ale hosté v přesilovce rychle vyrovnali. Pokračovalo tak drama, které ve svůj prospěch rozhodli Stonavští až necelé tři minuty před koncem. V posledních minutách domácí ještě zkoušeli power play, ale ani ta jim ke gólu nepomohla.

ZFK Petrovice B – North Stars Ostrava 9:3 (3:1, 2:1, 4:1)

S nutností bodovat vstoupili domácí do zápasu s NS Ostrava a to se na nich v úvodu projevilo. Jako první skórovala Ostrava. Její vedení trvalo až do času 10:42, pak už se rozjela mašina na góly – dvojice Schulhauser, Cihelka.

Schulhauser v zápase posbíral 4 góly a 3 asistence a Cihelka tři branky a jednu asistenci. Za stavu 4:1 sice Ostrava snížila, ale na další branky už nedokázala reagovat. Povinné vítězství 9:3 zaručuje ZFK při prohrách RH Piving další boj o záchranu.

Petrovice B: Šuška – Franek, Lázók, Máček, Pála, Pryszcz – Pukowiec, Lokaj, Kosydar – Schulhauser, Firda, Cihelka – Šamonil, Krumplovič, Kačor – Vápeník.