I. liga mužů: Baník OKD Karviná jun. – TJ Košutka 35:26 (18:18)

Domácí vedli už 14:7, ale řada technických chyb je stála poločasový výsledek. Po změně stran zpřesnili Karvinští hru a dovedli zápas k vítězství.

Karviná jun.: Lefan, Adamík – Vala 5, J.Dudek 2, Pindej 5, Krahulec 4, Pecka, Chudoba 7/1, Koubek, Csöllei 1, Kružík 4, Sliwka 6/1, Diviš 1, Jan Užek. Trenér: Jaroslav Hudeček.

I. liga starších dorostenců: Baník OKD Karviná – Talent Plzeň 28:28 (18:15)

Domácí měli dobrý úvod a vedli již pětigólovým rozdílem. Hosté se ve druhé části podstatně zlepšili a uzmuli domácím bod. Do konce soutěže chybějí čtyři kola, ve kterých by Karviná měla získat čtyři body, aby získala stříbrné medaile. Lepší vzájemné utkání s Plzní už má.

Karviná: Bartoň, Tabar, Pala – Krahulec 9/3, Csöllei, Dohnal, Bulant 3, Jan Užek 3, Vengřín 1, Nebroj 2, Michalisko 5, Kaluža, Jiří Užek, Paululík 5. Trenér: Ludvík Mrkva.

I. liga mladších dorostenců, sk. Morava: Baník OKD Karviná – HC Zlín 36: 14 (18:7)

Jednoznačná záležitost domácí celku, který v 20. minutě vedl 11:2. Ani v dalším průběhu střetnutí nekladli hosté žádný odpor. Střelecky se dařilo Michalu Paululíkovi, Jiřímu Užkovi a a Martinu Carbolovi.

Karviná: Batoň, Malina, Suchý – Vančo 1, Husár 2, T. Mlotek 2, Tichý 5, Moj 3, Karbol 6, Lukách 1, Gasior 3, Borys 1, Jiří Užek 6/1, Paululík 6. Trenér: Petr Laclavik.