Panthers Otrokovice – Torpedo Havířov 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Oba týmyzačaly opatrně. Hráči vsadili hlavně na obranu a do útoku se moc nehrnuli. Vyčkávání skončilo v 10. minutě, když se od mantinelu trefil přesně Petřík – 1:0.

Hosté chtěli rychle odpovědět a začali hrát více ofenzivně, ale v první třetině se nedokázali prosadit. Vyrovnání se dočkali Havířovští až ve druhé části po samostatné akci Juhaňáka. Vyrovnaný boj pokračoval až do konce. Hosté byli produktivnější.

Branky a nahrávky: 10. Petřík (Nagy), 55. Vaněk (Koňařík) – 24. Juhaňák, 36. P. Kožušník (Bajgar), 59. Zahumenský (Koval). Rozhodčí: Nováček – Vašíček, vyloučení: 0:1, bez využití, diváci: 315.

Havířov: Laja – Kowal, Firda, Peřka, Varta, P. Kožušník, Bezděčík, Juhaňák, Bajgar, Vydra, Zahumenský, M. Kožušník, Jurčík, Heczko, Beneš, Suszka, Labuz. Trenér: Ivo Jochman.