Baník Albrechtice – Sokol Stará Bělá 4:0 (2:0)

Hosté v úvodu zápasu ukazovali, že rozdíl v tabulce není náhodný. Drželi míč na kopačkách a kombinačně domácí přehrávali, jenže jejich akce byly pouze pěkné. Jinak bezúčelné. Aktivity se tak chopili baníkovci a dvěma góly do půle naleptali sebevědomí Ostravanů. Ti pak po změně stran inkasovali znovu a odvezli si debakl.

Branky: 37. Vagner, 42. Szmek, 46. Kroužek, 80. Novák. Rozhodčí: Kielar, žluté karty: 0:1, diváci. 80.

Albrechtice: Jaček – Novák (87. Pařík), Szmek (75. Korzeniowski), Věčorek, Popelka – Široký, Wojtyna, Dorozlo, Vagner – Hovůrka (80. Opustil), Kroužek. Trenér: Tomáš Vychopeň.


Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.