VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Volte nejlepšího sportovce roku 2016

Karviná – Ode dneška máte, vážení čtenáři, možnost volit svého oblíbence v anketě Nejúspěšnější sportovec Karviné za minulý rok.

31.1.2017
SDÍLEJ:

Anketa nejúspěšnější sportovec roku se blíží.Foto: Ivo Dudek

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016, kterou letos tradičně pořádá statutární město Karviná spolu se svými partnery a za mediální podpory Karvinského deníku, proběhne v úterý 7. března v Městském domě kultury v Karviné.

Komise tělovýchovy a sportu magistrátu města Karviné již vybrala své nejúspěšnější sportovce v několika kategoriích.

Vyhlášení proběhne, jako již tradičně v posledních letech, v Městském domě kultury v Karviné.

Vy nyní můžete z nominační listiny vybírat své favority a odevzdat jim svůj hlas, a to jednak prostřednictvím našich webových stránek, jednak hlasováním na originálních kuponech Deníku, které budou během února vycházet každé úterý na tištěných stránkách Karvinského a havířovského deníku.

Jeden hlas na originálním kuponu má cenu deseti hlasů na internetu.

Termíny galavečerů
v našem kraji
Pondělí 6. března – Nový Jičín (Beskydské divadlo)
Úterý 7. března – Karviná (Městský dům kultury)

Ocenění budou i dospělí sportovci a trenéři.

Nominovanými sportovci za loňský rok tentokrát jsou:

Jednotlivci – mládež do 19 let
Jana Osifová (Kosatky Karviná) – plavání, letní a zimní Pohár ČR (4.-6. místo)

Anežka Šídlová (Kosatky Karviná) – plavání, letní Pohár ČR (3. místo)

Adam Vosáhlo (TJ Baník Karviná ) – judo, mistr ČR starších žáků

David Vosáhlo (TJ Baník Karviná) – judo, mistr ČR družstev starších žáků

Jan Babič (TJ Baník Karviná) – judo, Český pohár (2.-3.místo)

Ladislav Plachetka (TJ Baník Karviná) – box, 2. místo MČR kadetů a školní mládeže

Roman Volák (TJ Baník Karviná) – box, 3. místo MČR juniorů

Daniel Mikušťák (TJ Baník Karviná) – box, 2. místo MČR kadetů a školní mládeže

Petr Kleberc (TJ Baník Karviná) – box, 2. místo MČR juniorů

Adam Adamovský (TJ Baník Karviná) - sportovní lezení, Mistr ČR v lezení na obtížnost

Kateřina Bužíková (TJ Jäkl Karviná ) – atletika, MČR 12. místo v hodu diskem

Klára Seroiszková (SK Karviná) – lední hokej, reprezentace juniorek U18

Patricie Škorpíková (SK Karviná) – lední hokej, reprezentace juniorek U18

Radek Šuta (SK TKD WTF Karviná) – taekwondo WTF, Mistr ČR

Dominik Sivák (SK TKD WTF Karviná) – taekwondo WTF, Mistr ČR

Dominik Volný (MFK Karviná) – fotbal, reprezentace MS kraje

Jan Holzer (MFK Karviná) – fotbal, reprezentace ČR U16

Ondřej Lingr (MFK Karviná) – fotbal, reprezentace ČR U18, U19

Michal Vaněk (HCB Karviná) – házená, reprezentace ČR dorost

Jan Mucha (HCB Karviná) – házená, reprezentace ČR dorost

Nicolas Noworyta (HCB Karviná) – házená, reprezentace MS kraje

Alexandr Zamarski (HCB Karviná) – házená, reprezentace MS kraje

Jan Müller (Taekwon-Do ITF Karviná) – taekwondo ITF, 2. místo ve sportovním boji na ME juniorů

David Staněk (SH ČMS Sbor dobrovolných hasičů Karviná-Hranice) – požární sport, MČR 2. a 3. místo

Jednotlivci – dospělí
Lubomír Oswald (TJ Sokol Karviná) – basketbal, kapitán týmu 2. ligy mužů

Jan Laštůvka (MFK Karviná) – fotbal, reprezentace ČR

Libor Hanisch (HCB Karviná) – házená, reprezentace ČR

Jan Užek (HCB Karviná) – házená, reprezentace ČR

Radek Pořízek (HbK Karviná) – hokejbal, reprezentace ČR (3. místo MS)

Martin Pala (HbK Karviná) – hokejbal, reprezentace ČR (3. místo MS)

Richard Balcar (Team BMW IV RACING) – motocyklový sport, 3. místo MČR (superbike)

Družstvo
Mladší žáci ZŠ Majakovského (TJ Sokol Karviná) – basketbal, finále MČR

Starší žáci HbK Karviná – hokejbal, 3. místo MČR starších žáků

Mladší žáci HCB Karviná – házená, 1. místo MČR v hazenkářském desetiboji

Muži HCB Karviná – házená, vítěz Českého poháru, 4. místo v extralize

Muži MFK Karviná – fotbal, vítěz II. ligy, postup do nejvyšší soutěže v ČR

Trenér roku 2016
Inna Indráková (TJ Baník Karviná) – judo

Petr Šupol (TJ Sokol Karviná) – basketbal

Tomáš Červenka (MFK Karviná) – fotbal

Aleš Buzek (MFK Karviná) – fotbal

Jozef Weber (MFK Karviná) – fotbal

Talent roku 2016
Adam Breznen (Kabal Team Karviná) – badminton, výborné výsledky v kategorii U17

Mariana Janošová (TJ Baník Karviná) – sportovní lezení, 2x mistryně ČR v lezení na rychlost i obtížnost

Marcel Novák (SKK karviná) – krasobruslení, 2. místo na MČR

Jan Vlášek (Survival kung fu Club Karviná) – kungfu, wushu, 3. místo na otevřeném ME juniorů

Denis David Filipek (Survival kung fu Club Karviná) – kungfu, kickbox, 1. místo na otevřeném ME

Autor: Redakce

31.1.2017
SDÍLEJ:
Lidé pomohli dopadnout muže prchajícího policejní hlídce.
AKTUALIZOVÁNO
1 4

VIDEO: Cyklista pomohl policistům, když zadržel utíkajícího muže

Ilustrační foto
13

Od neděle se mohou na horách tvořit sněhové jazyky

Na Ostravské už se nebude smět odbočovat

Na Ostravské ulici se připravuje zákaz odbočování od Šumbarku vlevo na Havířov. Možná ale dojde na úplně přehrazení středového pruhu, což by dopravu zkomplikovalo.

Havířov prohnal Energii

Havířov /FOTO/ – Povedeným výkonem na ledě lídra tabulky se prezentovali ve svátečním podvečeru hokejisté Havířova. Karlovým Varům podlehli po celkem vyrovnané bitvě 4:6.

Senioři najdou pomoc v Senior Pointu

Karviná – Seniorům, kteří potřebují vyřídit elektronickou korespondenci a nemají přístup k internetu, ale také právní rady a mnoho dalšího.

Právě jsme se narodili, podívejte se na fotogalerii miminek

Karvinsko - Podívejte se na miminka, která se narodila v posledních dnech na Karvinsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT