Domácím patřila první půle a mohli ze své převahy vytěžit více než gól. „Nechtěli jsme Rýmařov vůbec pouštět do jeho obvyklé kombinace, takže jsme vysoko napadali jeho rozehrávku. Když nakopli balon, posbírali to naši obránci. Soupeřovu hru po stranách jsme si pohlídali, sami byli aktivní," potvrzoval domácí Martin Šrámek, hrající asistent trenéra Lukáše Hojdysze, že Dětmarovice byly na hru soupeře připraveny velmi dobře.

Nejvíce emocí vzedmula v první půli neodpískaná penalta za faul na výborného Punčocháře. „Nevím, proč jsme nedostali možnost pokutového kopu. Punčochář byl zezadu sestřelen a nic," divil se Šrámek.

Ve druhé části hosté během pár minut otočili z 1:0 na 1:2. „Vyrovnávací gól byl ale z ofsajdu," mínil zkušený domácí hráč Milan Prčík.

I přes několik dalších tutovek už domácí aspoň na bod nedosáhli. „Jsou to nesmírně cenné tři body. Domácí mají velmi zkušený a silný tým. Za porážku si ale mohou sami. Kdyby proměňovali tutovky, tak vyhráli. Takhle se asi mohou cítit ukřivdění kvůli některým výrokům rozhodčích, ale je to zkušený mančaft. Měli se s tím lépe poprat," mínil po zápase rýmařovský kouč Milan Furik.

SK Dětmarovice – Jiskra Rýmařov 1:2 (1:0)

Branky: 3. Punčochář – 54. Šupák, 61. Šašinka. Rozhodčí: Pobořil. ŽK: 5:3. ČK: 57. Hojdysz (D). Diváci: 150.

Dětmarovice: Polach – Maléř, Prčík, Hrdlička, Kadlčák – Punčochář (73. Matušík) – Schimke, Šrámek, Aniol, Holý – Šuster (67. Lukan). Trenéři: L. Hojdysz a M. Šrámek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.