I. liga starších dorostenců: SKP Frýdek-Místek – Baník Karviná 28:25 (15:11)

Hosté nastoupili v kombinované sestavě se čtyřmi mladšími dorostenci. Střetnutí bylo vyrovnané, baníkovci se ale při kombinační hře dopouštěli většího počtu technických chyb, což nakonec rozhodlo. Nejlepším střelcem Karviné byl Miroslav Halama, který zatížil konto domácích brankářů devíti góly. Zajímavostí bylo, že za Frýdek nastoupil Jakub Rumian z Hranic, který v uplynulých dvou sezonách střelecky táhl mladší dorost HCB.

Karviná: Pružinský, Brychlec – Široký 1, Hála 2, Halama 9, Fišer 4, Pinkas 3, Podhrazký 2, Chochrun, Kubica, Folwarczný, Ciboran 1/1, Krawczuk 3, Bílek. Trenér: Godál.

I. liga mladších dorostenců: SKP Frýdek-Místek – Baník Karviná 20:19 (9:11)

Karvinským scházeli zranění Pospíšil a Opata, Dráb je zase dlouhodobě v cizině, takže hned k úvodnímu duelu sezony nastoupil tým oslaben. Po čtvrthodině hry se navíc zranil Sekáč, přesto baníkovci odehráli velmi dobrý poločas, a to zásluhou brankáře Brychlece, který kryl několik tutovek soupeře. Ve druhé části se Baníku přestalo dařit na spojkách. „Druhá půle rozhodla. Střelba nebyla dobrá, byla tam řada technických chyb, která nastartovala domácí. Nicméně chlapci bojovali, srovnali na 18:18, v závěru jsme ale měli dva vyloučené a Frýdek početní převahu využil. Porážka o gól je krutá, v házené je to snad nejhorší výsledek,“ uznal trenér družstva Jaroslav Hudeček.

Karviná: Brychlec, Újezdský – Müller, Pelák 8/1, Sekáč 1, Klus, Chochrun 4, Kubica 1, Galia 3, Folwarczný, Heinz, Krusberský 2. Trenér: Hudeček.

Oldřich Horák