Torpedo Pegres Havířov – Mladá Boleslav 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Po úvodním oťukávání se do tlaku dostali domácí, a to hlavně díky přesilovce ze třetí minuty. Gól však nedali. Branku Havířov zaznamenal až při hře pět na pět. V osmé minutě namazal na premiérový zásah zápasu Jurčík Jendrišákovi a ten získal pro Havířov vedení. Z něj se však radoval jen 27 sekund. Fojtovou zásluhou bylo rychle vyrovnáno. Naprosto shodným poměrem vyzněla i druhá část hry. Mladá Boleslav už ve 22. minutě otočila skóre Novotným, Havířov ale kontroval ve 35. minutě. Kantor našel Jurčíka, a ten pohotově vyrovnal na 2:2.

V závěrečné třetině se podařil domácím raketový nástup. Po 37 sekundách strhl vedení na stranu Pegresu Tomáš Kantor. O dvě minuty později mohl vedení pojistit Pavel Kožušník. Jeho pokus však pouze rozezvučel tyč a Mladá Boleslav zůstávala v bezprostředním kontaktu. Ve 49. minutě potrestali hosté první velkou hrubku v obraně a vyrovnali na 3:3. Rozhodnutí padlo o minutu později. Domácí Svrček usedl na trestnou lavici za hrubost a Volf v přesilovce po další chybě defenzivních řad dokonal obrat – 3:4.

Branky a nahr.: 8. Jendřišák (Jurčík), 35. Jurčík (R. Kantor), 41. T. Kantor (M. Kožušník) – 9. Fojta (Hostinský), 32. Novotný (Motejzík), 49. Novotný (Tůma), 51. Volf (Slaný).

Havířov: Kotula – Heczko, T. Kantor, Kowal, R. Kantor, Jurčík – P. Kožušník, M. Kožušník, Krečmer, Kubala, Plášek, Růžička, Bezděčík, Jendřišák, Svrček, Vydra.

Trenér: Ivo Jochman.