Přes vyřazení v prvním kole play-off zanechali sympatický dojem. Do kvalitně obsazeného turnaje zasáhly týmy z první až třetí ligy. Zápasy ve skupinách určily čtvrtfinálové soupeře. Slavia jako nejlepší tým skupiny vypadla s extraligovými Vítkovicemi.

Slavia Havířov – R. Ostrava 5:1

Jak bývá na turnajích zvykem, utkání se hrají pouze na dvě poloviny. Proto je velmi důležité, kdo vsítí první branku. To se slavistům podařilo, když po trestném úderu z přihrávky Vyviala zužitkoval Enenkel přesilovou hru. V pohodě hrající Havířov pak dovedl utkání bez větších potíží do vítězného konce. Branky a nahrávky Slavie: Enenkel (Vyvial), V. Hála, Ryška (Janošek), V. Procházka (V. Hála), Vyvial.

Slavia Havířov – 1. MVIL Hrabová 8:0

Druhý celek z Ostravy byl naprosto neškodný a zaslouženě utržil debakl. Po tomto vítězství vyhrála Slavia skupinu a ve čtvrtfinále nastoupila proti celku Vítkovic, který se na rozdíl od Slavie ve skupině trápil a skončil poslední. Branky a nahrávky Slavie: Nápravník (V. Procházka), J. Procházka (Janošek), Enenkel (Janošek), Nápravník, Janošek (Ulrych), Ryška (V. Hála), Ulrych (V. Hála), V. Hála (Ulrych).

Slavia Havířov – 1. SC SSK Vítkovice 1:4

Vítkovický tým byl tvořen zejména extraligovými juniory. V zápase s Havířovem dal plně zapomenout na výsledky ve skupině. Stejně jako v předchozích utkáních vstřelila první branku Slavia, ale technicky skvěle připravené Vítkovice výsledek otočily a nakonec vyhrály i celý turnaj. Branka a nahrávka Slavie: Lajczyk (Nápravník) Sestava Slavie: Gajdáček – Vyvial, J. Procházka, Majtner (Škuta), P. Hála – Enenkel, Janošek, Ryška, V. Hála, Ulrych, V. Procházka, Nápravník, Krčma, Lajczyk.