Do kvalitně obsazeného turnaje zasáhly týmy z první až třetí ligy. Zápasy ve skupinách určily čtvrtfinálové soupeře. Slavia jako nejlepší tým skupiny vypadla s Vítkovicemi, kterým se do té doby nedařilo.

Slavia Havířov – R. Ostrava 5:1

Jak bývá na turnajích zvykem, utkání se hrají pouze na dvě poloviny. Proto je velmi důležité, kdo vsítí první branku. To se slavistům podařilo, když po trestném úderu z přihrávky Vyviala zužitkoval Enenkel přesilovou hru. Postupně si Havířovští vytvořili herní převahu a do konce první poloviny přidali branky Hála, Ryška a Procházka. Také druhá část byla zcela v režii Havířova. V pohodě hrající tým Slavie dovedl utkání do vítězného konce, když konečné skóre určil Vyvial.
Branky a nahrávky: Enenkel (Vyvial), Hála V., Ryška (Janošek), Procházka V. (Hála V.), Vyvial.

Slavia Havířov – 1. MVIL Hrabová 8:0

Druhým soupeřem byl prvoligový celek Hrabové, který byl jasným favoritem turnaje. Perfektně hrající tým Havířova byl proti. Využil přesilovou hru a nakonec stejně jako v prvním utkání vyhrál první polovinu 4:0. Hrabová se nevzdávala a stále hrozila rychlými protiútoky. Ty výborně hrající obrana Slavie v čele s famózně chytajícím Gajdáčkem likvidovala. Slavisté dokonce vstřelili branku v oslabení a celkově vyhráli 8:0. Hrabová se z tohoto šoku otřepala a nakonec turnaj vyhrála, takže z tohoto pohledu bylo vítězství o to cennější.
Branky a nahrávky: Nápravník (Procházka V.), Procházka J. (Janošek), Enenkel (Janošek), Nápravník, Janošek (Ulrych), Ryška (Hála V.), Ulrych (Hála V.), Hála V. (Ulrych).

Po tomto vítězství vyhrála Slavia skupinu a ve čtvrtfinále nastoupila proti celku Vítkovic, který se na rozdíl od Slavie ve skupině trápil a skončil poslední.

Slavia Havířov – 1. SC SSK Vítkovice 1:4

Vítkovický tým byl tvořen zejména extraligovými juniory. V zápase s Havířovem dal plně zapomenout na výsledky ve skupině. Stejně jako v předchozích utkáních vstřelila první branku Slavia. Po důrazném ataku se trefil Lajczyk. Do konce první poloviny se podařilo vítkovickým hráčům srovnat a ve druhé části již udeřili naplno. Skvěle zvládnutým technickým florbalem se dostali do vedení a s přehledem skóre navýšili.

Ve finále turnaje se nakonec utkali Vítkovice s Hrabovou, která celý turnaj vyhrála.
Branky a nahrávky: Lajczyk (Nápravník)

Nový trenér Slavie Sabol se teprve seznamuje s týmem. „Já osobně hodnotím turnaj docela kladně, první dvě utkání byla bezvadná. Proti Vítkovicím jsme byli zbytečně statičtí a nedokázali se vpředu proti soupeři prosadit. Další kvalitní zápas by byl herně dobrý, ale nedá se nic dělat. Viděl jsem tým poprvé v ostré přípravě a jsem spokojený. Kdybych měl být konkrétní a někoho vyzdvihnout, tak by to byl určitě brankář Gajdáček,“ řekl po turnaji Sabol.

Sestava Slavie: Gajdáček – Vyvial, Procházka J., Majtner (Škuta), Hála P. – Enenkel, Janošek, Ryška, Hála V., Ulrych, Procházka V., Nápravník, Krčma, Lajczyk.