Po vydařeném kempu v Bystřici nad Olší se mladí florbalisté Horní Suché přesunuli do Prahy, kde se ve dnech 7. až 10. července konal mezinárodní turnaj Prague games 2010. Florbalový klub z Horní Suché zde měl hned dvojí zastoupení, a to v kategorii elévů (B12) a starších žáků (B16).
Elévové překvapili velmi dobrou hrou i výsledky. Základní skupinu vyhráli s plným počtem bodů, kdy první hrací den porazili silný Tatran Střešovice 4:2 a ve večerním zápase ubránili těsnou výhru 2:1 proti loňskému semifinalistovi, finskému RURU JSB RY. Bohužel se tým na turnaji střetával nejen se soupeři, ale i s marodkou. Hned po příjezdu do Prahy ulehli dva hráči základní sestavy s vysokou teplotou a po prvních zápasech onemocněl i třetí hráč. Další hrací den, a ve značně obměněné sestavě, nastoupili elévci k dalším zápasům ve skupině, kde porazili singapurský tým 7:1. V tomto utkání si zahráli úplně všichni, neboť tým z východu je s florbalem teprve na začátku. Před posledním zápasem ve skupině bylo jasné, že Suchá bude první ve skupině, tudíž opět nastoupili všichni, i o čtyři roky mladší hráči. Přes tento fakt porazili elévci Kladno 4:2 a měli tak zajištěn přímý postup do 16-ti finále. Třetí hrací den byl ve znamení vyřazovacích bojů, malí Sušané však domů nechtěli a porazili po boji švýcarský tým ULA 4:1, což znamenalo postup do osmifinále. Bohužel v něm čekal na elévky vítěz středočeské ligy, tým Benešova. Sušané nechali na hřišti všechno, ale soupeř prokázal svou kvalitu a vyhrál 4:0, což znamenalo pro Suchou konec na turnaji a odjezd domů. Turnaj zhodnotila trenérka elévů Hanka Chládková. „Chtěli jsme letos mezi osm nejlepších, těch atributů, proč to nevyšlo, je více. Rozkolísaná sestava vinou marodky, nedostatek sil v závěrečných bojích, ale třeba také dlouhé cestování od hotelu na halu a zpět, v těch vedrech hodně únavné. Celkově se ale turnaj vydařil, vrátili jsme se se vztyčenou hlavou a ctí. Pro mnohé to byla obrovská florbalová zkušenost.“
Sestava elévů: Suchánek, Übelauer, Galuszka, Malerz, Mikulová, Chládek, Hladký, Mrowiec, Mašurka, Pařík, Foltýn, Czyž, Dutková, Smyček, Vilímec Jan. Trenéři: Chládková, Petřík, Mašurka
Starší žáci opět stejně jako předloni startovali v kategorii, do které bude drtivá většina týmu patřit až příští sezónu, proto se v jejich případě jednalo hlavně o přípravu na nadcházející ligový ročník. Navíc díky infekčnímu onemocnění museli doma v karanténě zůstat dvě opory týmu.
Ve skupině sušané nejprve remizovali s Košicemi 2:2 a poté podlehli Tatranu Střešovice 0:4. Nejkvalitnější zápas sehráli proti švédskému týmu AIK, se kterým podlehli po boji 1:3. Na závěr pak porazili český tým složený z hráčů několika klubů vysoko 8:2. V ranním prvním kole play-off tak na ně čekal tým z Kopřivnice. Bohužel ani ne tak soupeř jako ranní nerozehranost zapříčinila těsnou porážku 1:2 a tím i konec v turnaji.
Sestava starších žáků: Stefan, Bulva – Dworok, Fenzl, Folwarczný David, Folwarczný Dominik, Gvuzd, Koziel, Krajčovič, Kriš, Križan, Novosad, Pawlas, Polák, Reguly, Řezáč, Třaska, Vavřička. (liga)