Na turnaji, který probíhal 15. až 18. června, bylo registrováno 2024 závodníků z 43 zemí a diváci tak mohli vidět téměř 3000 zápasů. „Adam Janek zažil neskutečný maraton, který ještě na takovém turnaji nepamatuje. Přebíhal z jednoho zápasiště (disciplíny) na druhé,“ řekl Deníku Radim Janek, předseda SK Kick Wolf Team Havířov.

„Adam to však zvládl na jedničku, v obou disciplínách nenašel přemožitele a vybojoval dvě zlaté medaile. Patřil již tradičně k nejúspěšnějším medailistům České kickboxerské reprezentace ČSFu a upevnil si v obou disciplínách pozici světových jedniček rankingu WAKO,“ vykládal Radim Janek.

Tobias Swaczyna vybojoval jednu zlatou medaili. „V první disciplíně porazil všechny soupeře s přehledem, i v druhé měl našlápnuto na vítězství, ale byl bohužel v druhém kole diskvalifikován,“ hlásil Radim Janek.

„Byl to poslední turnaj před nadcházejícím vrcholem sezony, ME WAKO v Turecku, která oba čeká na přelomu srpna a září. Pokud kluci navážou na výkony, kterými se prezentují, máme se hodně na co těšit,“ dodal spokojený předseda havířovského klubu Radim Janek.