V Kopřivnici proběhl už desátý díl oblastní soutěže. Uspěl zde po tvrdém boji havířovský David Polák (váha do 53 kg), který Filipa Tomeše z Dukly Olomouc zdolal 3:0 na body.

Ve váze do 40 kg se představil Denis Porubský a soupeře měl nadmíru silného, karvinského boxera Ladislava Plachetku, který byl účastníkem ME a reprezentantem ČR v kategorii kadetů. Denis Porubský se statečně držel celá tři kola, nakonec ale prohrál 0:3 na body. „Nicméně si zaboxoval moc hezky. Na to, že šel do soutěžního ringu teprve podruhé v kariéře, předvedl solidní výkon," ocenil vystoupení svého svěřence trenér havířovských boxerů Jaroslav Kubíček.

Dalším boxerem klubu byl v Kopřivnici Nikolas Klus (do 56 kg), který vyzval opavského borce Dalibora Saláta. Soupeř využil svého agresivního boje, který nedokázal Klus adekvátně odvracet, a i když byl technicky slušně vybaven, prohrál 2:3 na body. „Škoda, chtělo to více aktivity, možná by to pak otočil," zalitoval trenér Kubíček.

K jedenáctému kolu soutěže se havířovští borci vypravili do Horního Benešova, kde už ale startovali pouze dva boxeři, a to mladší žáci David Polák (do 53 kg) a Denis Porubský (do 40 kg).

Davidovi určil los hostujícího boxera s německým občanstvím Gerda Schmidta, nad kterým jasně vyhrál. Rozhodčí ale výsledek otočil pro německého boxera Dukly Olomouc, což nebylo vůbec spravedlivé.

Denis také boxoval krásně celá tři kola, avšak s jiným olomouckým boxerem Antonínem Hauerem a prohrál 0:3 na body.

„Tímto vystoupením jsme zakončili první polovinu sezony, rozloučíme se ještě 29. června a pak budou mít kluci prázdniny. S některými se ale uvidíme v půlce srpna, kdy začínají další oblastní kola v boxu a kdo chce, může si přijít zabouchat k nám do haly i v průběhu prázdnin. Do konce roku bychom měli absolvovat ještě osm turnajů, v nichž půjde také o to vybojovat si nominaci na mistrovství republiky," upozornil závěrem havířovský trenér Kubíček.