Jak to tak vypadá, i letos budou mladé naděje Karviné útočit na medailové posty. II. liga házené mužů: VTJ Polanka – Baník OKD Karviná SCM 24:32 (14:18) Karvinská juniorka vedená Jaroslavem Hudečkem dokazuje, že by se neztratila ani v I. lize (možná ani v extralize), přesto díky absurdnímu rozhodnutí svazu nemůže postoupit o soutěž výše. Domácí začali velmi dobře. V 10. minutě vedli 7:5, ovšem o osm minut později to bylo již 8:10 a od té chvíle hrála prim Karviná. Byla lepší v obraně a prosazovala se postupným útokem.

Výborný výkon podal osmnáctiletý brankář Tomáš Mrkva, který měl 53% úspěšnost zásahů. Střelecky se dařilo Radku Sliwkovi, který zatížil konto polaneckých brankářů devíti góly. Karviná: Mrkva, Lefan – Kružík 1, Weglorz 2, Vala 4, Floksa 3, Diviš 5, Kočí 4, Tománek, Hes 2, Sliwka 9/5, Vančo 2. Trenér: Jaroslav Hudeček. I. liga staršího dorostu: SKP Frýdek-Místek – Baník OKD Karviná 15:39 (7:17) O výrazném vítězství Baníku rozhodl první poločas. V 18. minutě byl stav 6:7 a pak hosté dali devět branek za sebou, takže před poločasem vedli 16:6. Také ve druhé části byla Karviná po všech stránkách lepší a postupně navyšovala skóre. Domácí byli horší v pohybu a nakonec prohráli drtivým rozdílem 24 branek. Karviná si upevnila třetí místo v tabulce za Zubřím a Jičínem.

Karviná: Adamík 1, Shejbal – Tománek 2, Horsinka 2, Brož 2, Hes 6/1, Franek 5, Galuszka, Rečičár 5, Bijota 5/1, Horňák 5, Majtner 4/1, Sliwka 1, Pecka 1/1. Trenér: Ludvík Mrkva. I. liga mladšího dorostu: SKP Frýdek-Místek – Baník OKD Karviná 17:23 (10:11) První poločas byl překvapivě vyrovnaný. Hosté o svém vítězství rozhodli začátkem druhého poločasu. Ve 38. minutě vedli 16:12 a pak již kontrolovali hru a vítězství s přehledem udrželi. Střelecky se dařilo Michalu Kuchařovi a Adamu Krejčíovi. Tímto vítězstvím si hosté upevnili první místo v soutěži a směřují do závěrečného finálového turnaje. Karviná: Adamík, Butschek – Hanisch 1, Pindej 2/2, Seriš 1, Pecka 3, Kuchař 7/2, Rzepecki, Csöllei 1, Dudek, Klement, Monczka 2/1, Krejčiřík 6, Králíček. Trenér: Petr Laclavik.