II. liga mužů: Baník OKD Karviná SCM – Zbrojovka Vsetín 45:24 (20:10)

Hosté drželi krok s favorizovaným Sportovním centrem mládeže z Karviné jen osm minut. To dokonce vedli 5:4. Pak se domácí naplno rozjeli a šňůrou branek zasypali vsetínského gólmana, který nevěděl, co si počít. Baníkovci vyhráli s přehledem, a to ještě na lavičce seděl talentovaný brankář Mrkva. Karviná: Lefan, Mrkva – Kružík 4, Galuszka, Weglorz 4, Vala 5, Floksa 2, Diviš 6, Vančo, Tománek 1, Sliwka 8, Kavka 2, Kočí 6, Hes 7. Trenér: Jaroslav Hudeček.

I. liga starších dorostenců: Baník OKD Karviná – Lokomotiva Plzeň 36:24 (17:15)

Hosté drželi s Karvinskými krok celý první poločas. I když přijeli jen se sedmi hráči v poli, dovedli Baník přinutit k plnému výkonu. Ve 22. minutě dokonce vedli 13:11. Ve druhé části hry už Plzeň nevydržela fyzicky a domácí zásluhou rychlých protiútoků navyšovali skóre. Karviná: Adamík, Shejbal – Hes 4, Tománek 1, Brož 2, Sliwka 3, Franek 2/1, Galuszka 1, Rečičár 4, Bijota 1, Horňák 6, Majtner 5, Kavka 5/1, Pecka 2. Trenér: Ludvík Mrkva.

I. liga mladších dorostenců: Baník OKD Karviná – Králové Pole Brno 45:18 (22:10)

Domácí předčili hosty ve všech směrech. V 17. minutě byl stav na ukazateli skóre 12:5. Po změně stran brněnští hráči jen přihlíželi rychlým kombinačním akcím Baníku. Střelecky v tomto utkání zářil Radim Chudoba, který zatížil konto hostujících gólmanů osmi brankami. Karviná: Kanaloš, Butschek – Dolák 5, Pindej 3, Seriš 1, Pecka 5, Kuchař 4, Hanisch 3, Csöllei 5/1, Dudek 2, Chudoba 8/1, Monszka 3, Krejčiřík 5, Králíček 1. Trenér: P. Laclavik.