Juniorka bez Mrkvy a Kružíka jasně přehrála Uničov a potvrdila první místo ve II. lize.

II. liga mužů: Baník OKD Karviná SCM – TJ Uničov 37:25 (17:12)

Karvinští mladíci zvláště ve druhém poločase podali výborný výkon. Ještě v 51. minutě byl stav 26:23, pak však z rychlých protiútoků dali deset branek za sebou a o výrazném výsledku bylo rozhodnuto. Hosté již nestačili fyzicky a jen s obtížemi se vraceli do obrany. K nejlepším hráčům vítězů patřil střelecky disponovaný Josef Diviš.

Karviná: Lefan, Shejbal – Weglorz 5, Galuszka, Vala 3, Floksa 5, Diviš 13/2, Kočí 5, Vančo 4, Tománek, Hes 2. Trenér: Jaroslav Hudeček.

I. liga staršího dorostu: Baník OKD Karviná – Gumárny Zubří 28:24 (16:16)

Zajímavé a bojovné utkání pro sebe rozhodli domácí. Valaši chtěli za každou cenu zvítězit. Vždyť z Prahy přivezli po utkáních svého áčka s Duklou v play-off extraligy Martina Vyjídáka, který se stal se sedmi brankami také jejich nejlepším střelcem. Hráli však příliš tvrdě až záludně. Doplatil na to Malina, který hrubě napadl Matěje Horňáka. Po zásluze viděl červenou kartu. Domácí hráli naopak koncentrovaně a nakonec zaslouženě vyhráli. Pro Zubří to byla první porážka v soutěži. Karviná si upevnila druhé místo, a bude o něj ještě bojovat s Jičínem.

Karviná: Adamík, Shejbal – Vančo 4, Rečičár 1, Galuszka 2, Tománek 2, Franek 1, Hes 2/1, Majtner 3, Bijota 1, Horňák 6, Brož 1, Monczka 4, Kuchař. Trenér: Ludvík Mrkva.

I. liga mladšího dorostu: Baník OKD Karviná – Gumárny Zubří 37:18 (18:10)

Svěřenci trenéra Petra Laclavika Zubřany přehráli po všech stránkách. Tímto vítězstvím si upevnili první místo a v červnu se zúčastní finále.

Za posledních deset let chyběli svěřenci trenéra Laclavika v kategorii mladších dorostu ve finálovém turnaji jen jednou. „Je to vynikající výsledek a výborné práce realizačního týmu,“ konstatoval předseda Baníku OKD Karviná Pavel Halada.

Karviná: Adamík, Butschek – Pindej, Pecka 3, Seriš 2, Monczka 2, Kuchař 4, Hanisch 5, Csöllei, Dudek 3, Chudoba 9/5, Dolák 2, Krejčiřík 2, Chrenko 5/2. Trenér: Petr Laclavik.