Ve čtvrtfinále soutěže dokázala vyhrát výrazným rozdílem i na palubovce lídra I. ligy HC Legata Hustopeče 39:28 a zajistila si postup do semifinále. Karvinští hráli od prvního hvizdu rozhodčích maximálně koncentrovaně, agresivně a v rychlosti. Na výhře se podíleli všichni hráči a dokázali, že postupy přes extraligovou Kopřivnici a ligový Náchod nebyly náhodné.

„Pevně doufáme, že tento výsledek pohne s vedením ČSH a otevře pro tyto mladé a talentované hráče dveře do první ligy mužů,“ sdělil trenér juniorky Jaroslav Hudeček.

Tímto výsledkem se mladí karvinští hráči kvalifikovali do semifinále, které proběhne formou závěrečného turnaje na jednom místě (podobně jako Final Four v basketbale nebo volejbale). V semifinále už je kromě juniorky Baníku i Dukla Praha. V případě postupu karvinského A–týmu bude o pořádání tohoto závěrečného turnaje usilovat právě Karviná.

Legata Hustopeče – HCB Karviná B 28:39 (15:19)

Karviná B: Mrkva, Lefan – Kružík 4, Galuszka, Vala 5, Floksa 4, Weglorz 1, Diviš 7/4, Hes 4, Kavka 2, Kočí 6, Vančo 1, Bijota, Pavlíček 5. Trenér: Jaroslav Hudeček.