Dukla Praha - HCB Karviná 27:30
Házenkáři Karviné získali již devátý titul v historii klubu.

Zápas se zdramatizoval především ve druhé půli, kdy Dukla dohnala náskok karvinských. Stav zápasu na začátku druhé půle byl 13:15.

Poté se vedení Baníku a dorovnávání domácích střídalo jako na běžícím páse. Karvinští si však dokázali i v tak vyhecované atmosféře udržet chladnou hlavu. Přestože Dukla Praha hrála na hranici svých možností, Karviná nakonec získala náskok zpět a zaslouženě zvítězila.

Trenéři obou týmů se shodli na tom, že karvinští jsou zkušenější, i krizové situace zvládali lépe. Jiří Kekrt, kouč vítězného týmu, pak dodal, že jeho svěřenci si výhru zasloužili také celoroční prací, jíž doprovázely vzestupné výkony hráčů, vedoucí až k titulu.

Nejlepšími střelci byli: na straně Dukly Stehlík, který byl zároveň nejlepším střelcem celého zápasu, na straně Karviné Zdráhala.