Tentokrát jim ale neutekl první poločas jako v poháru a odehrály vyrovnanou partii. „Rozhodla fyzička. Po zápase jsem to holkám řekl, i když to samy cítily. Dokud mohly, tak stačily. Dokonce nad soupeřem vedly. Bystřice to otočila změnou taktiky. Než na to děvčata na place zareagovala, dotáhla se a pak díky lepší kondici utkání otočila. Ale s výkonem jako takovým jsem byl spokojen. Ta kondice se dá dohnat," rekapituloval utkání nový trenér karvinských sokolek Tomáš Bednařík.

Sokol Karviná – SK Velká Bystřice 24:27 (13:14)

Karviná: Provázková, Fridrichová – Sikorová 1, Synková 1, Csölleiová 4, Polehlová 3, Kresačová 1, Koniuchová 8/6, Jaňurková 2, Koudelková, Pawlasová, Staniczková 3, Baronová 1.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.