Podle reglementu soutěže se provinili tím, že do utkání nasadili jen jednoho gólmana místo dvou. Ligová komise Českomoravského svazu hokejbalu (ČMSHb) proto kontumovala výsledek 5:4 v prodloužení na 5:0 ve prospěch Pražanů.

Propozice soutěže uvádí, že extraligový tým musí do utkání nastoupit v minimálním počtu hráčů 10+2, tedy se dvěma brankáři. K finančnímu postihu ligová komise nesáhla.

Havířovští hokejisté (v modrém) odstartovali novou sezonu vítězně. Otočili výsledek s Litoměřicemi.
Parádní obrat, Havířov odstartoval výhrou

Karvinským tak nezbývá než se o první body pokusit v dalších zápasech.

To by se mohlo podařit vzhledem k okolnostem, že Karvinští posilují svůj kádr. Nováčka soutěže podpoří svými zkušenostmi profesionální hokejista Ladislav Gengel. Sedmatřicetiletý hráč působil v posledních čtyřech letech v prvoligovém Ústí nad Labem. V první hokejové lize má na kontě přes 600 utkání v dresu Hradce Králové, Berouna, Kadaně, Litoměřic, Mostu a dalších.

Kromě něj získala Karviná také zkušeného obránce Davida Rejthara (36) a forvarda Tomáše Vosyku (28), všichni tři přišli z druholigového hokejbalového týmu Jungle Fever Kladno.

Knižní jarmark v Karviné v pátek již tradičně nabídl nejen knihy, ale i spousty další nejen jarmareční zábavy a svou skvělou atmosférou opět potvrdil, že na kulturní mapu města již neodmyslitelně patří.
OBRAZEM: Knižní jarmark v Karviné si objednal nejen skvělé počasí
Havířovský obchodní dům Budoucnost.
OBRAZEM: Havířovský ELAN slaví půlkulatiny. Podívejte se, jak se změnil