Brněnští vstoupili do utkání s velkým nasazením a na začátku šesté minuty otevřel skóre zápasu domácí Žiška. Havířov sice zaktivnil svůj pohyb, ale na Buldoky nestačil. Ti už po první části zápasu vyhrávali 4:0. „Nevyšla nám první třetina a to ovlivnilo další průběh utkání. Brnu do naši brány padalo vše, na co sáhli. Než jsme se vzpamatovali byl výsledek 6:0 a za takového stavu se už špatně hraje," vysvětluje průběh utkání kouč Havířova Ivo Jochman.

Havířov dokázal ve druhé třetině gólový rozdíl o trochu snížit dvěma brankami. Tím ale hosté skončili a na větší odpor už neměli sílu. Buldoci nakonec zaokrouhlili svůj gólový účet na 10 a mohli slavit osmé vítězství v této sezóně. „Soupeř nás moc neprověřil. Je dobře, že jsme proti němu nezaváhali. Takový týmy musíme porážet," zhodnotil zápas kapitán domácího celku Petr Kadlec. „Samozřejmě Brno bylo lepší a vyhrálo zaslouženě," dodává na závěr Jochman.

Bulldogs Brno – Torpedo Havířov 10:2 (4:0, 3:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Žižka (Coufal), 13. Kadlec (Komenda), 15. Kadlec (Žižka), 16. Mendrek (Kočí), 27. Mendrek (Jurčík), 28. Jeski (Mendrek), 39. Grich (Mendrek), 52. Mendrek (Grich), 53. Coufal (Komenda), 60. Coufal (Komenda) – 30. Juhaňák (Bezděčík), 35. Vydra (Varta). Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Diváci: 413.

Havířov: Krupa – Kowal, Kubala, Firda, Peřka, Varta, Kožušník, Bezděčík, Juhaňák, Bajgar, Vydra, Plášek, Starostka, Jurčík, Čontoš, Mertha, Fliega, Mattivi Drobný, Kuttler.