Jičín se elegantně pomstil za porážku v Karviné 30:35. V úvodní čtvrthodině přitom nic nenasvědčovalo tomu, že by Karvinští měli mít problémy. Vedli o tři branky, svědomitě bránili. Jičín se ale nadechl k obratu a šňůrou šesti branek skóre otočil.

Využil větší prostupnosti karvinské obrany a síly spojek. Babák dělal baníkovcům největší problémy.

Obrat průběžného výsledku hosty trochu otřásl, střelecká rutina se z jejich rukou vytratila. Jičínští si až do konce poločasu udržovali náskok a do šaten se odcházelo s výsledkem 14:9.

Do druhého poločasu vlétli domácí jako uragán a než se hosté dokázali rozkoukat, svítilo na ukazateli skóre 18:10. Jičínští výbornou obranou podpořenou skvěle chytajícím Veverkou nedali hostům šanci se během druhého poločasu dotáhnout na menší než sedmibrankový rozdíl.

Rychlou a kombinační hrou rozebírali karvinskou obranu a úspěšně své útoky zakončovali až na konečných 32:23. Ve velmi rychlém a pohledném utkání dokázali Jičínští svým velkým nasazením Karvinské vysoko porazit.

Jičín – Karviná 32:23 (14:9)

Rozhodčí: L. Frieser, B. Frieser, sedmimetrové hody: 3/3:4/3, vyloučení 3:4, diváci: 600.

Nejvíce branek: Babák 8, Kraus 7 – Chudoba 6/2, Vančo a Sliwka po 4.