Prvním závodem pro ně byl domácí podnik v Karviné, konkrétně Valentýnský turnaj, kde vybojoval Erik Kunschke třetí místo.

Koncem února už pro ně začal tradiční kolotoč Českých pohárů. Na úvodní kolo se judisté vypravili do nedaleké Ostravy.

Viktorie Jurčíková se prala statečně a obsadila krásné třetí místo. Adam Babič dosáhl ještě na vyšší příčku a bral druhé místo. Dorostencům už se tolik nedařilo. „Máme zde tři závodníky, kteří od nového roku přešli do vyšší dorostenecké kategorie, a to je vždy obtížné,“ přibližoval předseda Baníku Karel Štefánik.

Začátkem března se konalo mistrovství Euroregionu Beskydy v Raškovicích. Judisté Baníku zde získali pět medailí. Stříbrné si vybojovali Adam Przybyla (od ledna dorostenec), jeho sestra Zuzana (benjamínek) a Viktorie Jurčíková (od ledna mladší žákyně). Třetí příčky obsadili shodně starší žáci Martin Zmija a Radek Jančička.

Na Slezském poháru v Opavě o týden později se Zuzana Przybylová mezi benjamínky blýskla celkovým prvenstvím a mladší žák Adam Babič byl opět druhý.

Na druhý podnik Českého poháru se Karvinští vydali až do Jablonce nad Nisou, kde se jim ale vůbec nedařilo a jediný, kdo získal alespoň nějaké body do celoroční kvalifikace pro postup na mistrovství republiky, byl Jan Babič. „Bohužel ten se nám ke vším smůle v dalších zápasech zranil a musel ze soutěže odstoupit,“ zalitoval Štefánik.

„Starší“ judisté klubu se ještě 23. března zúčastnili mezinárodního mistrovství masters v Budapešti, kde si solidně zazávodili, avšak vrátili se domů bez medaile.