FOTBAL

Sobota 13. 10. (15.00): Dětmarovice – HFK Olomouc (divize mužů), D. Datyně – Háj ve Slezsku (kr. přebor mužů), Stonava – Smilovice (I.A třída mužů), D. Lutyně – Hnojník (I.B třída mužů), Sj Petřvald – Těrlicko, Sn Havířov – B. F. Orlová, H. Žukov – Louky, B. Rychvald – V. Bohumín (vše okr. přebor mužů)

Neděle 14. 10. (15.00): Havířov – Ústí (10.15), Bohumín – Vsetín (oba divize mužů), I. Petrovice – Nýdek, Věřňovice – Vendryně (oba I.B třída mužů), Horní Bludovice – TJ Petřvald, G. Havířov – Doubrava (oba okr. přebor mužů), Orlová – Štramberk (15.30, divize žen)

LEDNÍ HOKEJ

Středa 10. 10. (18.00): Český Těšín – Nový Jičín B (kr. liga mužů)

Sobota 13. 10. (17.30): Bohumín – Frýdek-Místek B (kr. liga mužů)

Pondělí 15. 10. (18.00): Havířov – Ústí n. L. (I. liga mužů)

VOLEJBAL

Sobota 13. 10. (10.00 a 14.00): Orlová – Dolní Benešov (kr. přebor mužů)

HANDBAL

Sobota 13. 10. (18.00): B. Karviná – Prolet Skopje (Pohár EHF mužů, 1. zápas), MHK Karviná – Uničov (16.00, II. liga mužů)

Neděle 14. 10. (10.30): B. Karviná – Prolet Skopje (Pohár EHF mužů, 2. zápas), S. Karviná – Žeravice (13.00, II. liga žen)

FLORBAL

Pátek 12. 10. (19.00): T. Havířov – Ústí n. L. (I. liga mužů, MSH)

Sobota 13. 10. (17.00): T. Havířov – Č. Budějovice (18.00, MSH), Petrovice – Ústí n. L. (oba I. liga mužů, ZŠ a MŠ Petrovice), Orlová – Přerov (19.00, divize mužů, SH gymanázia)

Neděle 14. 10. (18.00): Sn Havířov – Náchod (I. liga mužů, MSH), Orlová – Hranice (11.00, divize mužů, SH gymnázia)

HOKEJBAL

Sobota 13. 10. (15.00): Karviná – Kladno (extraliga mužů, SPŠ)

ŠACHY

Sobota 13. 10. (10.00): Sn Havířov – Poruba B, Orlová B – Dobrá, Karviná – L. Ostrava B (vše II. liga dospělých)

STOLNÍ TENIS

Sobota 13. 10. (15.00): Havířov B – Brno (I. liga mužů), Orlová B – Brno B (14.00), Havířov C – Havlíčkův Brod (oba II. liga mužů), Havířov B – Hodonín C (10.00, I. liga žen)

Neděle 14. 10. (10.00): Havířov B – Hustopeče (I. liga mužů), Havířov C – Brno B, Orlová B – Havlíčkův Brod (oba II. liga mužů)