PÁTEK 1. DUBNA

FOTBAL: FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: SFC Opava - Jihlava (18).

HÁZENÁ: Extraliga mužů - 2. kolo play-out: Frýdek-Místek - Jičín (19.30).

STOLNÍ TENIS: Extraliga žen - 1. zápas čtvrtfinále play-off: TJ Ostrava - Moravský Krumlov (18).

SOBOTA 2. DUBNA

FOTBAL: FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Třinec - Táborsko (10.15). Divize F: Nový Jičín - Polanka a Frýdlant - Vítkovice (oba v 15.30). Krajský přebor: Hlubina - Petřvald na Moravě, Lok. Petrovice - Český Těšín a Jakubčovice - Brušperk (vše v 15.30), Dolní Datyně - Břidličná (16, UT MFK Havířov). I.A třída - skupina A: Slovan Ostrava - Malé Hoštice (15.30, hřiště UT Vista), Stará Bělá - Štěpánkovice (15.30), skupina B: Dobrá - Bystřice, Řepiště - Jistebník a Vratimov B - Libhošť (vše v 15.30). I.B třída - skupina A: Vítkov - SO Bruntál B a Jindřichov - Velké Hoštice (oba v 15.30), skupina C: Petřvald u K. - Staříč a Horní Suchá - Věřňovice (oba 15.30), Sedliště - Baška (15.30, hřiště: UT Frýdek-Místek), skupina D: Kopřivnice - Skotnice (15.30).

HÁZENÁ: Extraliga mužů - 3. utkání čtvrtfinále play-off: Kopřivnice - Karviná (18).

HOKEJBAL: Extraliga: Karviná - Dobřany (14.30).

JUDO: Český pohár mužů a žen, Velká cena Ostravy dorostu a Memoriál Jana Stankoviče (10, hala Sarezy v Hrušovské ulici).

NÁRODNÍ HÁZENÁ: I. liga žen - nadstavbová skupina o titul: Stará Ves n. O. - Bílovice (14).

NEDĚLE 3. DUBNA

FLORBAL: I. liga mužů - rozhodující 7. utkání 1. kola play-down: Petrovice - Slovan Havířov (17).

FOTBAL: FORTUNA:LIGA: MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 (16). MSFL: Baník Ostrava B - Uničov (10.15, hřiště Vista). Divize F: Opava B - Bohumín (10.15, hřiště Velké Hoštice), Havířov - Bílovec (10.15, Prostřední Suchá), SO Bruntál - Frenštát (15.30). Krajský přebor: Oldřišov - Pustá Polom a Kobeřice - Krnov (oba v 15.30). I.A třída - skupina A: Kozmice - Zlatníky a Bolatice - Mokré Lazce (oba v 15.30), skupina B: Baník Albrechtice - Staré Město (15.30), Smilovice - Jablunkov (15.30, hřiště UT Český Těšín). I.B třída - skupina A: Krnov B - Hlavnice (15, UT), Slavkov - Žimrovice (15.30), skupina B: Šilheřovice - Darkovice (15.30), skupina C: Lok. Petrovice B - Inter. Petrovice (15.30), skupina D: Spálov - Fryčovice, Kozlovice - Vlčovice a Mořkov - Veřovice (vše v 15.30).

HÁZENÁ: Extraliga mužů - případné 4. utkání čtvrtfinále play-off: Kopřivnice - Karviná (18).

HOKEJBAL: Extraliga: Karviná - Plzeň (11).

LEDNÍ HOKEJ: Extraliga - 1. zápas semifinále play-off: Oceláři Třinec - Mladá Boleslav (17).

NÁRODNÍ HÁZENÁ: I. liga žen - nadstavbová skupina o titul: Stará Ves n. O. - Bakov n. J. (13).

PONDĚLÍ 4. DUBNA

LEDNÍ HOKEJ: Extraliga - 2. zápas semifinále play-off: Oceláři Třinec - Mladá Boleslav (17). Baráž o I. ligu - 3. kolo: Nový Jičín - Tábor (18).

STOLNÍ TENIS: Extraliga mužů - 1. zápas čtvrtfinále play-off: TJ Ostrava - Havířov (18).

Poznámka: Vzhledem k situaci s covidem-19 a nepříznivému počasí může dojít ke změně programu.

***

NOVÉ TERMÍNY ODLOŽENÝCH FOTBALŮ

Divize F - 16. kolo: Dětmarovice - Karviná B (středa 13. dubna v 16.30), Rýmařov - Heřmanice (středa 11. května v 17.30).

Krajský přebor: Čeladná - Háj ve Slezsku (středa 20. dubna v 16.30).

I.A třída - skupina A: Hradec nad Moravicí - Darkovičky (středa 27. dubna v 17), Chlebičov - FC Vřesina (středa 27. dubna v 17), Kravaře - Ludgeřovice (středa 4. května v 16), skupina B: Lučina - Dobratice (středa 27. dubna v 17).

I.B třída - skupina A: Budišov n. B. - Slavia Opava (čtvrtek 14. dubna v 16.30), Velké Heraltice - Chomýž (středa 27. dubna v 17), Krásné Loučky - Město Albrechtice (středa 4. května v 17.30), skupina B: Svinov - Hrabová (úterý 26. dubna v 17), Krásné Pole - Slavoj Rychvald (středa 27. dubna v 17), Třebovice - Bohuslavice (středa 4. května v 17), Chuchelná - Hať (středa 4. května v 17), Klimkovice - Strahovice (středa 4. května v 17.30), Záblatí - Ostrava-Jih (středa 4. května v 17.30), skupina C: Vendryně - Hnojník (středa 13. dubna v 17.30), Nýdek - Oldřichovice (středa 27. dubna v 17), Raškovice - Mosty (čtvrtek 28. dubna v 16.30), skupina D: Tichá - Lískovec (středa 13. dubna v 17), Ostravice - Jeseník n. O. (čtvrtek 28. dubna v 17.30).