Do Těšína se na pohárový závod sjelo 143 krasobruslařů z celé republiky. V osmi žákovských kategoriích a jedné kategorii juniorek předvedli během dvou dnů skvělé výkony v krátkých i volných programech.

Pořádající krasobruslařský klub TJ Slavoj Český Těšín za pomoci města, sponzorů a nadšených rodičů znovu vytvořil perfektní podmínky pro hladký průběh závodu.

Mezi českou špičkou se neztratili ani domácí závodníci, kteří získali velmi dobré umístění a zároveň body do Českého poháru, které jsou velmi důležité pro případnou účast na mistrovství republiky.

V kategorii nováčci chlapci získal stříbrnou medaili Marián Klus, v kategorii nováčci starší dívky obsadila Tereza Czerniková 12. místo.

Nejsilnější kategorií domácích jsou žačky, kde Karin Kenická zvítězila. Ania Hernik obsadila šesté, Andrea Wojtylová dvanácté, Julia Kwiek třinácté a Nella Kopećová čtrnácté místo.

V očích rodičů a přítomných diváků však zvítězili všichni a po bojovných výkonech se dostalo všem vřelého potlesku. Od organizátorů závodu obdrželi nejen medailisté, ale všichni účastníci závodu hodnotné ceny.