KH Kopřivnice – Baník OKD Karviná 22:35 (15:15)

Valaši mají na karvinského mistra náskok dvou bodů. Dnes navíc dohrávají zápas s prešovským Tatranem. Pouze třicet minut dokázala Kopřivnice držet krok s obhájcem titulu. Karviná působila do přestávky matným dojmem, ve druhém poločase však přepnula na vyšší obrátky. Gólman Marjanović zamkl bránu a Karviná během deseti minut odskočila na rozdíl šesti branek (22:16).

„Jsem spokojený s výsledkem, s děním na hřišti pak jen ve druhém poločase,“ prohlásil trenér Karviné Jiří Kekrt s tím, že výkon jeho hráčů v první půli byl pro něj nepochopitelný. Domácí kouč Miroslav Bartoň označil za rozhodující dva momenty.

„Alfou a omegou byly naše mizerné přesilovky, jednu jsme dokonce prohráli 0:3. Zlomovým bodem pak bylo prvních deset minut druhé půle, kdy jsme dokázali dát jediný gól.“ Na straně vítězů se blýskl osmi přesnými zásahy Andrej Kuzo. Baník zase nejvíce zlobil jeho bývalý hráč Miroslav Rachač, jenž měl zvláštní motivaci. Dal jen o jednu branku méně než Kuzo a stejně jako karvinský Juľo Korňan, který prokazuje skvělou formu.