Na apríla se judisté vydali do Raškovic, kde se konal krajský přebor žáků a z něj si dovezli domů tři medaile. První místo si vybojoval a přeborníkem kraje se tudíž stal Jan Babič. Na druhém místě skončili shodně Viktorka Mžyková a Adam Przybyla.

O týden později se Velikonočního turnaje v Karviné zúčastnili ti vůbec nejmladší, tedy benjamínci. Zlatou medaili zde získala Viktorka Jurčíková a třetí skončil Erik Kunschke.

V Považské Bystrici se zase konalo mistrovství Slovenska v kategorii masters. Tradičně velmi dobře zorganizovaná soutěž nebyla letos pro judisty Baníku úspěšná a loňskou porci medailí nezopakovali. „Letos se nám lepí smůla na paty v podobě zranění, ale i tak klobouk dolů před všemi. Chodí do práce, většina z nich jsou trenéři mládeže a času na vlastní trénink jim už moc nezbývá. Přesto se jdou prát a ukazují mladým, jak se to má dělat a co to je judistické srdíčko," ocenil snahu karvinských závodníků, ve valné míře i trenérů, předseda karvinského klubu Karel Štefánik. I přes všechny trable se Baníku povedlo zásluhou Radka Krnáče vybojovat aspoň jednu stříbrnou medaili.

Posledním závodem, kterého se mladí judisté Baníku zúčastnili, byl mezinárodní turnaj v Budapešti. Povedlo se jim zde vyhrát několik zápasů, předvedli celkově velmi povedené výkony, ale na medaile to nestačilo. „Ale i účast na takovém velkém turnaji je pro nabytí nových zkušeností dobrá. Snad se nás už nebudou držet zranění a ve zbytku sezony se bude dařit," zadoufal Štefánik.