Do letošního ročníku oblíbeného turnaje mixů se přihlásilo 12 dvojic, byly tedy vytvořeny dvě skupiny po šesti a každý si dostatečně zahrál. Z každé skupiny postoupily čtyři nejlepší do vyřazovacího pavouka na dvě prohry.

„Novinkou bylo, že kdo nepostoupil ze skupiny a chtěl hrát dál, byl nasazen do předkola opravného pavouka. Toho dvojice využily," objasnil Otakar Kotyza z pořádajícího BV Karviná.

Vítězi skupin se staly dvojice Kasáková - Koupil a Kučerová - Hurta, druzí se ve skupinách umístili Němcová - Hanák a Gistrová - Šenkeřík. Stejné složení mělo i semifinále, kde dvojice Kasáková - Koupil porazila Němcovou s Hanákem, Kučerová s Hurtou si zase poradili s Gistrovou a Šenkeříkem.

V boji o třetí místo zvítězil pár Nikol Němcová - Filip Hanák nad dvojicí Veronika Gistrová - Michal Šenkeřík 2:0 na sety.

Ve finále se podle očekávání potkaly největší hvězdy klubu. Hanka Kučerová s Adamem Hurtou nakonec po urputném třísetovém boji udolali Elišku Kasákovou a Stanislava Koupila 2:1 (-13, 12, 12) a odvezli si z karvinského koupaliště zlatou medaili i cenné výhry. „Akce se určitě povedla, pro účastníky turnaje byla připravena i afterparty, kterou si lidé pochvalovali, takže se už všichni těšíme na další ročník," zakončil Kotyza.