Díky výkonům tohoto mladíka z PH Racing teamu se opět potvrzuje to, že se v Havířově stále rodí kvalitní závodníci. Pod vedením svého otce Petra, který má s kartingem zkušenosti jako pilot i mechanik, dokázal všechny tři závody vyhrát. Na svém kontě má nyní 205 bodů, což zaručuje průběžné vedení v celkové klasifikaci. Lídrem seriálu je s náskokem 32 bodů. To je ta nejlepší vizitka nejen jezdce, ale také celého týmu, který se stará o přípravu techniky.

Letošní strategie teamu počítá s tím, že Tomáš prokáže své kvality v pohárových závodech. Pokud vše dopadne tak, jak si všichni v teamu přejí, bude Tomáš startovat v příští sezoně v seriálu Mistrovství ČR. Vše je zatím velmi nadějné protože v nejkvalitnějším cupovém poháru republiky si vede skvěle.

„S Tomem jsme měli jasno už po první sezoně, ve které nás přesvědčil o tom, že má všechny předpoklady okruhového jezdce. Díky nedostatku materiálního zabezpečení jsme Tomáše ještě pro letošní sezonu do Mistrovství ČR nepřihlašovali. Cílem je celkové vítězství H Cupu, které nám, jak doufáme, pootevře vrátka u sponzorů a v příští sezoně se stane prioritou mistrovství republiky. Obavy určitě nemáme, protože nám Tomáš letos startoval v otevřeném závodě na okruhu Sosnová, kde v konkurenci republikových jezdců obsadil druhou příčku,“ věří v úspěch svého syna Petr Horský.