Horský se dostal hned po prvním závodě do pozice lídra. Každým dalším startem si postavení na čele průběžného pořadí jistil. Pravidelně zvyšoval svůj náskok v kategorii KADET a nakonec vyhrál spočtem 335 bodů, čímž porazil druhého v pořadí Jana Vítka o 60 bodů. Z pěti závodů HCupu skončil hned čtyřikrát na prvním místě a jednou byl druhý, což jasně hovoří o nesporném talentu jezdce a dobré práci teamu PH Racing.

„V příští sezoně se bude Tom rvát o body sjezdci, kteří jsou nejméně o dva roky starší než on sám, protože na základě jeho dobrých výsledků mu byl umožněn předčasný start v kategorii ROK junior 125,“ řekl Petr Horský, který je majitelem týmu a otcem vjedné osobě.

„Jsme rádi, že se letošní sezóna povedla a byla korunována prvním místem Tomáše. Nemalou měrou se o to zasloužil pan Josef Kališ, který je prodejce techniky, se kterou jezdíme. Svou podporou v podobě materiálu i rad nás posunul hodně dopředu. Taky bych rád poděkoval všem sponzorům za důvěru projevenou v náš tým. Příští sezona pro nás bude opravdu náročná, protože začínáme v nové kategorii s mnohem zkušenějšími jezdci,“ dodal Petr Horský.

Pořadí prvních jezdců: 1. Tomáš Horský (PH Racing) 335, 2. Jan Vítek (JV Kart) 275, 3. Lucie Makarenková (Foama Kart) 263.