Na X-treme Cupu, což byla tříhodinovka dvojic i jednotlivců v Ostravě, dosáhl na skvělé umístění Jan Kakalejčík, který dojel třetí. V soutěži dvojic obsadilo duo Stankuš - Dršťák sedmé místo, na osmé příčce skončili Kříž s Třaskou a Jochymek s Gulcem dojeli jedenáctí. „Tento závod byl náročný nejen po technické stránce, ale hlavně na fyzičku, neboť se jelo tři hodiny bez přestávky. Tak dlouho v kuse se jezdí pouze Offroad maratony,“ vysvětlil předseda orlovského klubu Jan Lisztwan.

Další akcí byl prestižní závod v Brankách na Moravě. Jedná se o jeden z podniků ze seriálu Mitas Cup, kterého se účastní i jezdci, kteří jeli například loňskou šestidenní na Novém Zélandu. V první části závodu – sprintu na osm kol – lilo jako z konve, a tak byl závod pro nesjízdnost tratě ukončen. Na 22. místě figuroval tou dobou Bedřich Jež. Druhý den se jela dvouhodinovka. Počasí už bylo lepší, takže se závod dojel kompletní. Všichni členové Enduro teamu Orlová startovali ve třídě hobby a všichni také dojeli. Nejbližším závodem je nyní motokros Top amatér cup v Petrovicích u Karviné, který se jede 2. června, další enduro závod ze serálu Mitas Cup je na programu 9. června ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Výsledky 8. Jan Kakalejčík (celkově 32. bez rozdílu tříd) 20. Bedřich Jež (48. místo) 28. David Třaska (62. místo) 31. Jakub Stankuš (68. místo) 34. David Kříž (73. místo) 38. Jan Lisztwan (81. místo) 86. Libor Sťahulák (86. místo)