Havířov reprezentovali v nejstarších kategoriích Nikita Petrovová, Gabriela Štěpánová, Jan Gorecki, Michal Mikolašík, Matěj Siwiec a Vojtěch Mynář.

V kategorii dorostenek uhrála krásné druhé místo Nikita Petrovová, když až ve finále podlehla své tréninkové kolegyni Stanislavě Slezákové (KST Hluk) 1:3. Třetí místo přidala Gabriela Štěpánová, když o postup do finále prohrála právě s Nikitou po vyrovnaném boji 2:3.

Štěpánová pak po boku Terezy Pytlíkové uhrála bronz ze čtyřhry, kde naopak triumfovala Petrovová společně se Slezákovou.

V kategorii dorostenců se dostal z Havířovských nejdále Jan Gorecki, a to do finále, kde podlehl výborně hrajícímu levorukému kadetovi Radku Skálovi (TTC MS Brno) 2:3 na sety. Zato v soutěži čtyřher se baníkovcům hodně dařilo. Oba páry Gorecki – Mikolašík a Mynář – Siwiec se dostaly až do finále, kde byla úspěšnější prvně jmenovaná dvojice.

V kategorii starších žaček se představila Klára Witoszová, ale po těsném výsledku 2:3 prohrála s Kristinou Pěnkavovou (SKST Vlašim). Mezi staršími žáky se dostal až do finále Filip Vybíral, který již v semifinále svým bojovným výkonem otočil už téměř ztracený zápas s Tomášem Martinkem (KST Ostrava). V pátém setu prohrával už 2:9, přesto vyhrál! Ve finále už pak nestačil na Šimona Bělíka (TTC Ostrava), ale i druhé místo je pěkný výsledek.

V kategorii mladších žáků měl havířovský klub také jednoho zástupce, a to Daniela Košťála, který zůstal těsně před branami semifinále, když prohrál s budoucím vítězem Štěpánem Brhelem (SKST Hodonín) 1:3 na sety.

„Všem našim hráčům ale patří pochvala za odvedené výkony. Do nového roku jim přejeme hodně úspěchů," řekl trenér havířovských dětí Radek Košťál.