Hlasovat můžete pomocí kuponu s hlasovacími lístkem, který bude celý únor vycházet každý pátek na stránkách Karvinského a Havířovského deníku. Sportovec s nejvyšším počtem hlasů bude na slavnostním galavečeru vyhlášen Hvězdou čtenářů Deníku.

Sympatie můžete svým sportovním oblíbencům vyjádřit i zde na webu, to ale nebude mít na pořadí v anketě Deníku vliv.

Karviná se letos zařadila po bok dalších 45 měst napříč celou republikou, kde vyhlášení nejlepších sportovců rovněž proběhne nebo už proběhlo.

„Celkem dojde k vyhlášení 
v šestačtyřiceti městech ve všech krajích České republiky," nahlíží s hrdostí v hlase do připravovaných scénářů šéf pořadatelské agentury ČOK CZ s.r.o. Roman Šimon.

Hlavními pořadateli projektu jsou právě agentura ČOK CZ s.r.o., Deník, města a kraje a v neposlední řadě Česká unie sportu.

Cílem tohoto mimořádného projektu je ocenění sportovců a nejlepších sportovních výsledků dosažených v jednotlivých okresech a krajích České republiky za předchozí rok.

Oceněni budou sportovci z řad talentované mládeže, dospělých, jednotlivců, kolektivů i trenéři.

Karvinské slavnostní vyhlášení proběhne 13. března 
v Městském domě kultury 
v Karviné. Karvinský deník vám vždy v pátek představí nominační listinu sportovců, kterou vybrali zástupci Statutárního města Karviné a kteří budou oceněni bez rozdílu pořadí (tak jako každý rok) a vy si z nich můžete vybrat jednotlivce či kolektivy, kterým dáte svůj hlas v anketě Hvězda čtenářů Deníku.