Svěřenci trenéra Jakuba Zvolánka se celou dobu statečně prali se Zlínem o každý míč. První dva sety prohráli rozdílem pouhých pár bodů. „Od začátku jsme hráli dobře, jen se nám nepovedlo pár balónů a to hodně ovlivnilo závěr prvního setu. Ve druhém setu jsme párkrát špatně přijali míč, Zlín se dostal do náskoku a nepustil ho," zhodnotil začátek utkání trenér domácích hráčů Jakub Zvolánek.

Jeho svěřenci se pak obdivuhodně dostali zpátky do utkání a byli lepším týmem. „Vypadli jsme z role a Havířov měl navrch," uznal trenér Zlína Roman Macek. Rozhodnout tak musel až tie-break, ve kterém domácím škodil hlavně zlínský Kolář. Díky němu nakonec hosté vyhráli 16:14.

SKV Havířov – Fatra Zlín 2:3 (-23, -18, 16, 23, -14)

Rozhodčí: Peloušek, Pavelek. Čas: 111 minut. Diváci: 220.

Nejvíce bodů: Kramar 22, Neusser 18, Kotas 14, Srkal 13 - Kostoláni 20, Kolář 19, Čechmánek 13, Navláčil 11, Čajan 10.

Havířov:
Duda, Hukel, Kotas, Kramar, Neusser, Srkal, libero Dohnal. Trenér: Jakub Zvolánek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.