Právě zde uspořádal hokejový klub AZ Havířov tenisový turnaj čtyřher AZ Open, určený nejen milovníkům tenisu. Zájem o letošní 2. ročník byl značný, překvapivě se však nepřihlásila ani jedna hráčka něžného pohlaví.

„Vloni byla kapacita omezena na 32 hráčů, protože tu byly pouze tři kurty. Areál však přistavěl další tři kurty, proto se mohl navýšit i počet hráčů, letos tedy na 48. Celkem se však hlásilo sedmdesát zájemců. Jsem moc rád, že přišli jednak radní, sponzoři, hokejisté, ale především fanoušci klubu, ze kterých máme radost největší," prohlásil Aleš Bambula, jednatel havířovského hokeje a pořadatel turnaje.

Nadšení z vydařeného přátelského setkání neskrýval ani prezident hokejového klubu Jaroslav Mrowiec. „Jsem rád, že se na dnešní tenisové akci potkali lidé z různých sfér, kde se mohou o čemkoli pobavit. Třeba tak například mnozí z nich zjistí, že mají stejné názory. Je dobře, že se něco takového dělá," prohlásil Mrowiec.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.