OBRAZEM: V Těrlicku se jel Fichtl cup

Těrlicko - V prostoru startu a cíle motocyklových závodů se v sobotu jel závod regionálního seriálu Fichtl cup.

4.6.2016

Fichtl cup Těrlicko 2016. Foto: Deník/Libor Běčák

Závodníci jeli ve třídách Klasik, Speciál a Open a ve třídě Klasik byly zvlášť hodnoceny třídy Ženy, 100+ (přes cent) a 55+ (senior). Soutěž je určena pro stroje Jawa Pionýr, Mustang, Stadion, Jaweta a Babeta.

Vítězem ve třídě Klasik byl starosta Těrlicka Martin Polášek. „Letošní ročník byl obtížnější. Trať byla ve své terénní části podmáčená, což výrazně ztěžovalo jízdu. Několik strojů to odneslo. V naší třídě bylo na stratu 36 strojů, ale dojelo o deset méně. O to více mě vítězství těší. Dobře připravená technika nezklamala. Jezdím na klasickém Pionýru 21," řekl Polášek.

3. Monika Šedová

Další závody Fichtl cupu se v Těrlicku pojedou 2. července a 6. srpna a v Hradišti pak 3. září.

Autor: Libor Běčák

4.6.2016 VSTUP DO DISKUSE

Karviná neodehrála špatný zápas. Výsledek je ale zase tristní.

Zase nula. Karviná nedává góly

Volby v Žermanicích na Frýdecko-Místecku.
3 14

Muž si dělal selfie a pak zpřeházel volební urnu. Řeší se platnost voleb

Volby jsou rutina, vyžadují však trpělivost, říká dlouholetá komisařka

V pátek před druhou přijdou, v sobotu odpoledne – až sečtou všechny hlasy – skončí. To je úděl komisařů okrskových volebních komisí. Volby co volby.

Marek Janečka: Třetí žlutá? Nezájem

Karviná – Fotbalový dříč uprostřed karvinské zálohy, to je fotbalista Marek Janečka. Dnes čeká jeho partu těžký zápas na teplických Stínadlech (od 17 hodin).