Vyběhat bramborový salát, cukroví nebo štěpánskou husu si do Městské sportovní haly v Havířově přijelo 17 mužstev nejen z Havířova, ale také Ostravy, Šenova, Orlové, Petřvaldu nebo třeba Tošanovic.

„Bylo by jich mnohem víc, kdyby nám to časový harmonogram umožnil. Ale jsme rádi, že turnaj proběhl hladce. Hráče přišlo podpořit docela dost diváků, ať už to byli rodinní příslušníci, přátelé nebo příznivci kopané. Nejmenší fanoušci měli v hale k dispozici i dětský koutek," přiblížil Radim Majer z vedení Futsalu Havířov.

Ceny pro nejlepší předali bývalý hráč Baníku Havířov a FC Vítkovice Zdeněk Menoušek a také bývalý hráč a kapitán hokejového AZ Havířov Rostislav Pěkník.

Nejlepším střelcem turnaje se stal s osmi góly David Coufal (LW Malibu).

Zpestřením dne bylo losování tomboly s hodnotnými cenami. „To vše by se neobešlo bez podpory sponzorů, kterým tímto děkujeme. Poděkování patří také jednotlivcům, kteří pomáhali s přípravou a hladkým průběhem našeho turnaje. Pro nás to byl další důkaz toho, že zájem o futsal v Havířově je velký i mezi mladými hráči. Všechny je rádi přivítáme v naší havířovské lize," dodal Majer a do nového roku 2017 popřál všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Konečné pořadí: 1. Okresní přebor (Havířov), 2. Maníci, 3. LW Malibu (Ostrava), 4. FC Tošanovice, atd.