„Jenže v podvědomí hráček se zřejmě usadil malý červík pochybností, který ovlivnil kvalitu naší hry. K výhře jsme se doslova protrápili," přiznal trenér družstva Jaroslav Hudeček.

Na hráčkách ležela pomyslná deka a jen vynikající výkony brankářek držely tým nad vodou. Sokolky zůstaly hluboko za svými výkony nejen v obraně, ale hlavně
v postupném útoku, kde vyrobily neskutečných 22 technických chyb.

Úspěšnost střelby byla mizerná a i díky tomu se Paskov neustále držel na dostřel. „Držel nás jen přechod do rychlého útoku. Narazit v tomto utkání na silnějšího soupeře, nedokážu si představit konečný výsledek," přiznal Hudeček.

Ještě štěstí, že varování pro karvinská děvčata ve finiši soutěže přišlo ze strany slabšího Paskova. Poslední dva zápasy proti Velkému Meziříčí a Ivančicím totiž rozhodnou o všem a tady by už ztráty bodů byly nesmazatelné.

A právě klíčový souboj s Meziříčím odehraje Sokol už tuto neděli 
3. května od 15 hodin v hale STaRS! Příznivci házené by na utkání určitě neměli chybět, jde o jedno ze dvou rozhodujících utkání sezony. „Věříme, že fanoušci dorazí a holky povzbudí. Děvčata by konečně chtěla naplnit náš dlouhodobý sen o vítězství ve druhé lize," zakončil Hudeček.

Sokol Karviná – Orel Paskov 21:16 (11:7)

Karviná: Fridrichová, Provázková – Koudelková 2, Polehlová 1, Remetančíková 4/1, Baronová 4, Kresačová 2, Hudečková 3, Synková 1, Brzozková 3, Pawlasová, Jaňurková 1.