Druhému celku aktuální tabulky ze Zubří podlehli doma 29:31, ale výkonem nezklamali. Navíc trenér domácího týmu Jaroslav Hudeček dal v tomto střetnutí příležitost až šestnácti hráčům do pole.

Baníkovci byli v první půli lepší, hráli pozorně v obraně a ve 22. minutě vedli dokonce 15:9. Výborně chytal brankář Jakub Lefan.
Po změně stran to ale byli hosté, kdo převzal taktovku zápasu do svých rukou. Zubřané se dostali do tempa a i v jedenácti lidech, které měli na soupisce, soupeře přestříleli. Dovedli proměňovat nabídnuté šance z křídel a z postu pravé spojky, kde již hrál uzdravený reprezentant Řezníček. Domácí své šance neproměňovali.

Baník OKD Karviná – Gumárny Zubří 29:31 (16:14)

Rozhodčí: Pavlíček, Paululík. Sedmimetrové hody: 4/4:5/4. Vyloučení: 6:5.

Karviná: Jakub Lefan, Schams – Frančík 2/2, Dudek, Pindej 2, Veřmiřovský 2/2, Ivkovič 6, Monczka, Osmola 1, Jiří Lefan, Chudoba 3, S. Mlotek 2, Gelnar 3, T. Mlotek 2, Hricišon 1, Jan Užek 1, Jiří Užek 1, Paululík 2. Trenér: Jaroslav Hudeček.